1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Кој постира последен...победува

Дискусија во 'Канта' започната од anastasija85, 4 декември 2010.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. anastasija85

  anastasija85 Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 ноември 2010
  Пораки:
  555
  Допаѓања:
  1.027
  КОЈ ПОСТИРА ПОСЛЕДЕН Е ПОБЕДНИК И ЗАСЛУЖУВА НЕКОЈ СИ............медал

  сега за сега јас сум последна :rofl: :rofl:

  победникот е победник доколку еден месец темата е без некој друг пост после него
  следува награда за победникот
  :lol: :lol:
   
 2. TheKiketoo

  TheKiketoo Популарен член

  Се зачлени на:
  2 јули 2010
  Пораки:
  1.240
  Допаѓања:
  883
  кој постира последен...победува

  па мислам дека ќе си ја земеш сама наградата
  спред мене темава не развива никаква дискусија и не еден месец туку 100 години ќе стои постот последен
   
 3. x.Daisy.x

  x.Daisy.x Популарен член

  Се зачлени на:
  24 август 2010
  Пораки:
  3.879
  Допаѓања:
  13.392
  кој постира последен...победува

  Клуч, молам. :)
   
 4. anastasija85

  anastasija85 Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 ноември 2010
  Пораки:
  555
  Допаѓања:
  1.027
  кој постира последен...победува

  слободно клуч ама мислев дека не е прекршено ниту едно правило,не ми е јасно ама нема врска.има многу теми па не се заклучени кои не се одговарани. :(
   
 5. inuska

  inuska Истакнат член

  Се зачлени на:
  24 април 2010
  Пораки:
  114
  Допаѓања:
  53
  Пол:
  Женски
  кој постира последен...победува

  Сега за сега јас сум последна =)
   
 6. Name

  Name Популарен член

  Се зачлени на:
  5 јуни 2010
  Пораки:
  1.433
  Допаѓања:
  880
  Пол:
  Женски
  кој постира последен...победува

  а каква е наградата?

  последна :)
   
 7. inuska

  inuska Истакнат член

  Се зачлени на:
  24 април 2010
  Пораки:
  114
  Допаѓања:
  53
  Пол:
  Женски
  кој постира последен...победува

  Незнам каква е наградата. Пследна :D
   
 8. anastasija85

  anastasija85 Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 ноември 2010
  Пораки:
  555
  Допаѓања:
  1.027
  кој постира последен...победува

  јас сум сега последна.нека ве држи во неизвесност наградата :lol: ;)
   
 9. x.Daisy.x

  x.Daisy.x Популарен член

  Се зачлени на:
  24 август 2010
  Пораки:
  3.879
  Допаѓања:
  13.392
  кој постира последен...победува

  Ова нема да заврши. :rofl:
   
 10. anastasija85

  anastasija85 Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 ноември 2010
  Пораки:
  555
  Допаѓања:
  1.027
  кој постира последен...победува

  [​IMG] :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:
   
 11. x.Daisy.x

  x.Daisy.x Популарен член

  Се зачлени на:
  24 август 2010
  Пораки:
  3.879
  Допаѓања:
  13.392
  кој постира последен...победува

  Мускулеста жена!
   
 12. Name

  Name Популарен член

  Се зачлени на:
  5 јуни 2010
  Пораки:
  1.433
  Допаѓања:
  880
  Пол:
  Женски
  кој постира последен...победува

  ѕма ѕма ѕм. ѕма ѕма ѕм. ѕма ѕма ѕм ѕм ѕммммммм
   
 13. Wild.Child

  Wild.Child Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јануари 2010
  Пораки:
  5.573
  Допаѓања:
  6.698
  кој постира последен...победува

  Јас сепак мислам дека Билката со закатанчување ќе победи на играва, кога темата ќе достигне 10 000 страници. :D
   
 14. x.Daisy.x

  x.Daisy.x Популарен член

  Се зачлени на:
  24 август 2010
  Пораки:
  3.879
  Допаѓања:
  13.392
  кој постира последен...победува

  ‘ И тоа е точно, а и дека играва нема смисла.

  А што воопшто ќе постираме?

  ѕм, ѕм? :) :D
   
 15. Phyramide

  Phyramide Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јули 2010
  Пораки:
  3.009
  Допаѓања:
  14.809
  кој постира последен...победува

  Јас ќе победам и точка! Закључ! Олимпијада стоп!

  Ете така Дејзи :D Немој да пишал некој нешто после мене!
   
 16. viki44e

  viki44e Популарен член

  Се зачлени на:
  17 мај 2010
  Пораки:
  1.988
  Допаѓања:
  1.087
  кој постира последен...победува

  Пирамидке и јас не смеам да пишувам?? :wasntme: :wasntme:
  :rofl: :rofl:
   
 17. Wild-GirL

  Wild-GirL Популарен член

  Се зачлени на:
  11 септември 2010
  Пораки:
  1.266
  Допаѓања:
  1.258
  кој постира последен...победува

  I'LL BE THE WINNER! :D
   
 18. viki44e

  viki44e Популарен член

  Се зачлени на:
  17 мај 2010
  Пораки:
  1.988
  Допаѓања:
  1.087
  кој постира последен...победува

  Не Вајлд Грл јас ќе бидам! :lol: :lol:
   
 19. Wild-GirL

  Wild-GirL Популарен член

  Се зачлени на:
  11 септември 2010
  Пораки:
  1.266
  Допаѓања:
  1.258
  кој постира последен...победува

  Е ај ќе видиме! :lol:
   
 20. anastasija85

  anastasija85 Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 ноември 2010
  Пораки:
  555
  Допаѓања:
  1.027
  кој постира последен...победува

  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]

  може и да има поента а не само празни муабети,секој нека направи нешто како последен а не само онака смсмсмс ;) :lol: :lol:
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.