1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Кој се смее сега?

Дискусија во 'Канта' започната од bad-cat8, 12 август 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. bad-cat8

  bad-cat8 Истакнат член

  Се зачлени на:
  27 мај 2010
  Пораки:
  151
  Допаѓања:
  78
  http://www.youtube.com/watch?v=KsxSxF3JKeU :inlove:
  Сигурно скоро сите иамаме некој на кого би му кажале вака... па... девојки искажете се :lol: :P
  Да започнам исто какао во спотот јас би сакала да им го кажам ова на децата од мојот клас (машките) зошто се занесуваат се прават демек одлични ке бидат а јас со ситеее 1 :rofl: и на крај оп јас со сите 5, а тие....со сите 1 и 2 :rofl: ПРЕМНОГУ ДЕТИНЕСТО СЕ ОДНЕСУВААТ :@ :lol:
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  19.959
  Допаѓања:
  55.036
  Пол:
  Женски
  Има веќе теми за искажување.
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.