1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Кој спорт најмногу го сакате ?

Дискусија во 'Канта' започната од Srckata28, 8 јануари 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Srckata28

  Srckata28 Популарен член

  Се зачлени на:
  6 јануари 2013
  Пораки:
  4.131
  Допаѓања:
  18.191
  Пол:
  Женски
  Не видов ваква тема но ако има заклучете ја .
  Кој спорт најмногу го сакате ? јас најмногу сакам одбојка :inlove:
   
 2. deedee0

  deedee0 Популарен член

  Се зачлени на:
  7 јуни 2011
  Пораки:
  359
  Допаѓања:
  364
  пливање и тенис
   
 3. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  21.085
  Допаѓања:
  61.959
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.