1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Кој факултет го одбравте

Дискусија во 'Канта' започната од Aquarius7, 10 август 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Aquarius7

  Aquarius7 Истакнат член

  Се зачлени на:
  13 август 2011
  Пораки:
  11
  Допаѓања:
  1
  Девојки со оглед дека остана уште малку време до уписите на факултет дали се одлучивте каде ќе студирате :)
   
 2. pupi.girl

  pupi.girl Популарен член

  Се зачлени на:
  21 јули 2011
  Пораки:
  4.463
  Допаѓања:
  7.828
  Пол:
  Женски
  Фармацевтски факултет- Скопје :) Да си го надоградам знаењето од средно
   
  На Plavusa.17 му/ѝ се допаѓа ова.
 3. Alone-Girl

  Alone-Girl Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 јануари 2012
  Пораки:
  98
  Допаѓања:
  27
  Медицинскии факултет - Штип. :)
   
 4. Plavusa.17

  Plavusa.17 Популарен член

  Се зачлени на:
  20 март 2011
  Пораки:
  4.133
  Допаѓања:
  6.031
  Економски факултет - Скопје :)
   
 5. thelittle17

  thelittle17 Популарен член

  Се зачлени на:
  31 август 2010
  Пораки:
  3.749
  Допаѓања:
  8.606
  Пол:
  Женски
  Факултет за "Туризам Бизнис и Логистика" -Скопје.
   
 6. mace1

  mace1 Истакнат член

  Се зачлени на:
  11 август 2011
  Пораки:
  354
  Допаѓања:
  176
  Пол:
  Женски
  Фармацевтски факултет - Скопје
   
 7. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  20.443
  Допаѓања:
  58.542
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.