Кралицата на проколнатите (Queen of the Damned) [2002]

Дискусија во 'Филмови' започната од bibip, 2 декември 2011.

 1. bibip

  bibip Истакнат член

  Се зачлени на:
  21 март 2011
  Пораки:
  191
  Допаѓања:
  100
 2. black-angel

  black-angel Praefectus Vigilum Член на тимот

  Се зачлени на:
  14 декември 2009
  Пораки:
  2.468
  Допаѓања:
  3.764
  Пол:
  Женски
  Филмчево на памет му ја знам секоја сцена и реплика,многу си го сакав на времето а посебно згоден е Lestat добар е за одмарање мозок :)
   
 3. Hipica

  Hipica Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 декември 2009
  Пораки:
  14.369
  Допаѓања:
  14.766
  Филмот е фантастичен, ама јас воопшто не го доживеав како љубовна приказна. Тоа некако во позадина ми остана.
   
 4. Miss-Angie92

  Miss-Angie92 Популарен член

  Се зачлени на:
  14 јуни 2011
  Пораки:
  434
  Допаѓања:
  487
  Пол:
  Женски