1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Кратки фустанчиња

Дискусија во 'Мода и стил' започната од hristinnnna, 21 март 2014.

 1. hristinnnna

  hristinnnna Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 октомври 2013
  Пораки:
  391
  Допаѓања:
  171
  Инспирирана од темата Долги елегантни фустни решив да отворам тема каде што ќе можеме да постираме кратки летни фустанчиња за различни пригоди. :)
  Еве некои од мене што ми се свиѓаат.
  ако постои слична тема , нека оди во канта оваа
   

  Прикачени фајлови:

 2. Mrs.Carter

  Mrs.Carter Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 март 2014
  Пораки:
  152
  Допаѓања:
  111
  Пол:
  Женски
 3. Chocolate-me

  Chocolate-me Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 јануари 2014
  Пораки:
  149
  Допаѓања:
  156
  Пол:
  Женски
 4. sweetgirl358

  sweetgirl358 Популарен член

  Се зачлени на:
  25 септември 2012
  Пораки:
  193
  Допаѓања:
  642
  :)
   

  Прикачени фајлови:

  • SDRLAPLAIZ-BLU135-00.jpg
   SDRLAPLAIZ-BLU135-00.jpg
   Големина на фајлот:
   87,5 KB
   Прегледи:
   361
  • 03 - Copy.jpg
   03 - Copy.jpg
   Големина на фајлот:
   186 KB
   Прегледи:
   361
  • large.jpg
   large.jpg
   Големина на фајлот:
   65,3 KB
   Прегледи:
   362
 5. Karategirl99

  Karategirl99 Активен член

  Се зачлени на:
  12 ноември 2013
  Пораки:
  60
  Допаѓања:
  12
  :inlove:
   

  Прикачени фајлови:

  • dfd.jpg
   dfd.jpg
   Големина на фајлот:
   133,4 KB
   Прегледи:
   311
  • gh.jpg
   gh.jpg
   Големина на фајлот:
   133,4 KB
   Прегледи:
   311
  • h.jpg
   h.jpg
   Големина на фајлот:
   109,6 KB
   Прегледи:
   312
  • lo.jpg
   lo.jpg
   Големина на фајлот:
   151,6 KB
   Прегледи:
   311
  • Ribbet collage.jpg
   Ribbet collage.jpg
   Големина на фајлот:
   136,6 KB
   Прегледи:
   311
 6. tweety-tweety

  tweety-tweety Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јануари 2013
  Пораки:
  574
  Допаѓања:
  434
  Пол:
  Женски
 7. Ultimate.Shopper

  Ultimate.Shopper Популарен член

  Се зачлени на:
  31 март 2014
  Пораки:
  350
  Допаѓања:
  380