1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Крајно време е...

Дискусија во 'Кафе-муабети' започната од Unfaithful18, 6 септември 2010.

 1. Unfaithful18

  Unfaithful18 Популарен член

  Се зачлени на:
  11 јануари 2010
  Пораки:
  2.381
  Допаѓања:
  1.114
  Пол:
  Женски
  Отворете очи и свестете се! Крајно време е... За што?
   
  На Smileeee му/ѝ се допаѓа ова.
 2. divine

  divine Истакнат член

  Се зачлени на:
  19 февруари 2010
  Пораки:
  86
  Допаѓања:
  28
  Kрајно време е почнам порано да си легнувам :)
   
  На bona му/ѝ се допаѓа ова.
 3. bona

  bona Популарен член

  Се зачлени на:
  9 декември 2009
  Пораки:
  1.592
  Допаѓања:
  276
  ми ту, и јас мора да почнам да си легнувам порано, и да учам |(
   
 4. divine

  divine Истакнат член

  Се зачлени на:
  19 февруари 2010
  Пораки:
  86
  Допаѓања:
  28
  За учењето и да не праам муабет!
   
 5. baguf4e

  baguf4e Популарен член

  Се зачлени на:
  17 мај 2010
  Пораки:
  3.069
  Допаѓања:
  6.613
  Пол:
  Женски
  Крајно време е малку да се вразумам и да престнам да дозволувам притисоци да ме управуваат.Више волим себе него тебе! - Е ова на дело да го спроведам!
   
  На Cloee и macence85 им се допаѓа ова.
 6. MadeinHeaven

  MadeinHeaven Истакнат член

  Се зачлени на:
  22 декември 2009
  Пораки:
  300
  Допаѓања:
  70
  За да ги одебам непотребните луѓе од мојот живот :)
   
  На em.mmm му/ѝ се допаѓа ова.
 7. lylaby

  lylaby Популарен член

  Се зачлени на:
  20 март 2010
  Пораки:
  631
  Допаѓања:
  333
  Пол:
  Женски
  Крајно време е да решам што сакам и да итам кон таа цел,полесно е кога е јасна целта така се отвара патот па колку и да е тежок се чекори некако...Крајно време е и еднаш да се тиииииииииииииит :lol:
   
 8. Wild.Child

  Wild.Child Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јануари 2010
  Пораки:
  5.573
  Допаѓања:
  6.697
  Крајно време е да не ме става во двоумици.
   
  На MadeinHeaven му/ѝ се допаѓа ова.
 9. ludacaa

  ludacaa Истакнат член

  Се зачлени на:
  30 мај 2010
  Пораки:
  749
  Допаѓања:
  180
  крајно време е јас да превземам нешто у мои раце доста беше чекање....
   
  На Cloee и MarcheloGirl им се допаѓа ова.
 10. Hopeful

  Hopeful Популарен член

  Се зачлени на:
  15 јуни 2010
  Пораки:
  997
  Допаѓања:
  1.467
  Крајно време е да почнам со планот за да подослабам 3-4 килца и крајно време е да си ја средам собата :tmi:
   
 11. WomanInLove

  WomanInLove Истакнат член

  Се зачлени на:
  24 ноември 2009
  Пораки:
  716
  Допаѓања:
  267
  Пол:
  Женски
  Да си легнам, претерав веќе, заспав пред компјутерот, а интернетот ми побавен здравје :D , можеби е крајно време да удрам еден формат на компјутерот :)
   
 12. EnnieFabulous

  EnnieFabulous Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 јануари 2010
  Пораки:
  717
  Допаѓања:
  399
  Kрајно време е да престанам да јадм ко стока :puke: и малку да си подослабнам не ќе не лошо :D
   
 13. princezzza

  princezzza Истакнат член

  Се зачлени на:
  30 јули 2010
  Пораки:
  68
  Допаѓања:
  31
  Пол:
  Женски
  КВ е да престанам со трета смена на фб и на форумов и да си го подредам животот зошто со спиење до 16 поручек ми бегат работите од контрола :?:
   
 14. wolf4e

  wolf4e Популарен член

  Се зачлени на:
  16 јануари 2010
  Пораки:
  2.285
  Допаѓања:
  1.893
  крајно време е да почнам да вежбам,да почнам да учам за возачка и да престанам да се грижам премногу за сите околу мене :)
   
 15. julie77

  julie77 Форумски идол

  Се зачлени на:
  2 февруари 2010
  Пораки:
  5.566
  Допаѓања:
  20.049
  Крајно време е да ми се наредат коцките во животот како што треба... :|
   
 16. srculka

  srculka Истакнат член

  Се зачлени на:
  8 јули 2010
  Пораки:
  582
  Допаѓања:
  170
  Kрајно време е да си купам тетратки за на училиште. 8)
   
 17. Cresni44ka

  Cresni44ka Истакнат член

  Се зачлени на:
  5 септември 2010
  Пораки:
  9
  Допаѓања:
  0
  Krajno vreme e da svatam deka da pocnam da ucam i da ne im veruvam na drugite..... :wasntme:
   
 18. Hipica

  Hipica Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 декември 2009
  Пораки:
  14.369
  Допаѓања:
  14.818
  Krajnje vrjeme je da stari kompas promjenim
  krajnje vrjeme je da krenem dalje, u novo svitanje...

  Не стварно, крајно време е компасов да си го сменам. Ми се расипал... Некако ќе му дојде...
  Кај е север, кај е југ, ништо не го занима, ова срце како КОМПАС РАСИПАН тебе само те покажува...
   
  На kjukli му/ѝ се допаѓа ова.
 19. verolinka

  verolinka Истакнат член

  Се зачлени на:
  6 септември 2010
  Пораки:
  52
  Допаѓања:
  6
  Крајно време е да научам да готвам |(
   
 20. Offspring

  Offspring Форумски идол

  Се зачлени на:
  14 јуни 2010
  Пораки:
  7.166
  Допаѓања:
  26.994
  Да стане и да си оди онаа покуќаркана од пред врата кај мене. Мама излегоа она уште си седи |(