1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Крварам 2 дена после секс????

Дискусија во 'Канта' започната од Tinnnna, 26 август 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Tinnnna

  Tinnnna Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 декември 2011
  Пораки:
  214
  Допаѓања:
  50
  ве молам кажете ми дали е можно да сум бремена бидејќи крварам два дена после секс а многу ми е рано да добијам
   
 2. Serpentina

  Serpentina Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 август 2012
  Пораки:
  306
  Допаѓања:
  137
  Aко ти свршил можно е да си бремена..
  а кај многу се случува да крварат неколку дена после секс..но ако премногу крвариш ништо не ти останува освен гинеколог...
   
 3. ludemi

  ludemi Активен член

  Се зачлени на:
  27 август 2012
  Пораки:
  3
  Допаѓања:
  0
  nema nisto nema da bidis bremena ..
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.