1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Крварење при анален секс

Дискусија во 'Секс' започната од Sani4e91, 8 февруари 2013.

 1. Sani4e91

  Sani4e91 Истакнат член

  Се зачлени на:
  30 јануари 2013
  Пораки:
  74
  Допаѓања:
  66
  Здраво,знам дека не требаше да отварам тема нова бидејќи има веќе една ама ми требаше некој да го забележи тоа што ме мачи....вака
  кога и да имам анален секс јас редовно крварам и можам да кажам декае доста обилно,

  дури ако на пр:

  имам наве4ер јас и утрето крварам па морам и улошка да носам...
  добро се сеќавам кога имав за прв пат тогаш од што не бев опуштена доволно ми се појави ама многу малку...но потоа и многу ме болеше де4коми тогаш не инсистираше да ме ебава у гз бидејќи сакал јас сама да побарам...и си побарав дури кога стапивме у брак но проблемот си остана сега од како се породив јас почнав обилно да крварам, нис не помага море и лубригант купивме и со кондом и млеко за тело бебешко (од малото :D ) и колку и да сум опуштена секогаш завршува неубо...па ве молам за совет?!
   
 2. Dona-Ares

  Dona-Ares Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 август 2011
  Пораки:
  500
  Допаѓања:
  215
  Пол:
  Женски
  :x :x :x :x :x
  стварно не можам да разберам имајќи дупка создадена од мајка природа ти сакаш да си направш од готово вересија :x :x :x
  Абе КАРЦИНОМ НА ДЕБЕЛО ЦРЕВО се добива од вакви експериментирања,престани со глупости и уживај во нормален секс-а за крварењето оди на лекар да ти дадат терапија и да видат дали си повредена нешто,можеби ќе треба да те сошијат ако имаш поголема рана!
   
 3. Sani4e91

  Sani4e91 Истакнат член

  Се зачлени на:
  30 јануари 2013
  Пораки:
  74
  Допаѓања:
  66
  Значи рана од надвор немам а внатре нз....а нз што да правам едно време бев дури и падната у депресија поради ова..но кога ќе видам бабами имаше рак на дебело црево а дедо ми е умрет веќе 30години и никогаш не ја ебавал у гз..цела сум збркана...но се е можно никогаш не се знае...
   
  На Arjanit2021 му/ѝ се допаѓа ова.
 4. Dona-Ares

  Dona-Ares Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 август 2011
  Пораки:
  500
  Допаѓања:
  215
  Пол:
  Женски
  ајде оди на лекар,така ке знаеш најдобро и поразговарај малце со некое стручно лице на оваа тема па ке ти се појаснат некои работи-сега реши го проблемот а за понатаму памет у глава!
   
  На Arjanit2021 му/ѝ се допаѓа ова.
 5. visit

  visit Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 септември 2010
  Пораки:
  27
  Допаѓања:
  7
  Не можам да се изначудам на постот,велиш дека си во брак дури спомнуваш и дека имаш дете а немаш мозок изгледа доволно,па штом си крварела првиот пат зошто упорно продолжуваш па сигурно не си падната од марс за да ги знаеш последиците.
   
  На Tanjamm му/ѝ се допаѓа ова.
 6. azitromycin

  azitromycin Истакнат член

  Се зачлени на:
  24 октомври 2010
  Пораки:
  10
  Допаѓања:
  2
  ХЕМОРОИДИ !!!! :swear: 100% - На лекар моментално!!
   
 7. Tanjamm

  Tanjamm Форумски идол

  Се зачлени на:
  6 октомври 2011
  Пораки:
  5.613
  Допаѓања:
  8.594
  Абе што толку во тој анален секс сте виделе. Стварно гадно е да помислиш, не па да го направиш. И хигиена и се, се знае задникот која му е намената. Ова не сум чува мажени жени толку да се опседнати. Еве моја тетка со 40 год брак кажува дека сега мажот да и побара да имаат анален ќе се навреди и ќе го остави. За некои ова е гадно, гасно, крвински. Она вика “ако сака да се изживува, има курви нека плати, па нека им прави што сака“. Се знае која дупка за што е. Не знам зошто, ама од брачните парови во моја околина 90% не сакаат да чујат за анален. Освен една комшика што се мажела неколку пати и има хемороиди, и така е послободна во изразување па знаеме дека сигурнјо имала анален.
   
  На Arjanit2021 му/ѝ се допаѓа ова.
 8. ancetupance

  ancetupance Истакнат член

  Се зачлени на:
  27 август 2011
  Пораки:
  239
  Допаѓања:
  164
  се согласувам со ова.. 100 % се хемороиди ( во најмала рака ). лекарски преглед ти е неопходен , за лекување на истите и за сигурна потврда да не е недај боже нешто пострашно.
   
 9. Fancy_Nency 22

  Fancy_Nency 22 Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 април 2021
  Пораки:
  133
  Допаѓања:
  169
  Пол:
  Женски
  И јас сум имала анален по многу убедување на бившиот партнер.После тоа прокрварив од анусот и бев на гинеколог.Докторката беше дури и лута затоа што правам непромисклени работи и ми рече кажи му на тој дека не можи во шише да го пикни.За уште поголема несреќа и баба ми беше со мене и тогаш дозна дека сум сексуално активна.
   
  На Glowy и Arjanit2021 им се допаѓа ова.
 10. Tanjamm

  Tanjamm Форумски идол

  Се зачлени на:
  6 октомври 2011
  Пораки:
  5.613
  Допаѓања:
  8.594
  Eпа ете дека не е здраво ниту нормално. А што ќе биде со текот на годините ако една жена практикува анален, којзнае. Можеби ќе врши нужда во гаќи без да има осет, ништо чудно.