Крв на гаќи

Дискусија во 'Канта' започната од BButterflyy, 21 јануари 2015.

?

Дали ја изгубив невиноста

 1. da

  5 глас(а)
  62,5%
 2. ne

  3 глас(а)
  37,5%
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. BButterflyy

  BButterflyy Нов член

  Се зачлени на:
  21 јануари 2015
  Пораки:
  1
  Допаѓања:
  0
  Пол:
  Женски
  Ја стави неговата рака кај мене меѓу нозе и дома кога стигнав имав крв на гаќите..скината ли сум или не ?
   
 2. Lilit

  Lilit Форумски идол

  Се зачлени на:
  25 ноември 2009
  Пораки:
  7.709
  Допаѓања:
  103.842
  Чекај малце, не ми е јасно.
  Треба да гласаме и со какво мнозинство треба да одлучиме дали си невина или не?
  Како ке се усвојува оваа работа, не ми е јасно, сепак избор е во прашање да не ја грешиме работата.

  Исто така сакам да знам што ако изгласаме дека не си? Што ни ветуваш?
  Или па ако си се уште невина, каква ќе биде нашата иднина?

  Сексуално образование. Тоа ни треба.
   
  На cresa-jagoda, tessie, thegirld и 5 други им се допаѓа ова.
 3. Bah

  Bah Истакнат член

  Се зачлени на:
  30 март 2014
  Пораки:
  257
  Допаѓања:
  1.183
  Не Лилит, мозок ни треба. Вакви тролои секојдневно никнуваат.
   
  На thegirld и Sanjichka007 им се допаѓа ова.
 4. elisabeta

  elisabeta Популарен член

  Се зачлени на:
  25 мај 2012
  Пораки:
  1.888
  Допаѓања:
  7.522
  Леле што читам намегдан да нема нека ја бришат темава
  [​IMG]
   
  На galapce му/ѝ се допаѓа ова.
 5. Kacjushka

  Kacjushka Истакнат член

  Се зачлени на:
  14 август 2013
  Пораки:
  273
  Допаѓања:
  169
  Па и анкета лупна, хах. А утре ако се успиеш ќе ти стегнат неоправдан заради една тема што ти текна да ја отвораш на форум во ниедно време. ОК, ако штрајкувате, глумиш болест по дома или си втора смена игнорирај го постов.

  Одма сега предлог-закон и дебата. Толку не гледаш дека се заебава?
   
  Последна измена: 21 јануари 2015
  На tessie му/ѝ се допаѓа ова.
 6. Elena69221

  Elena69221 Популарен член

  Се зачлени на:
  8 август 2011
  Пораки:
  2.328
  Допаѓања:
  3.456
  Пол:
  Женски
  Има некои тролови за кои ќе се посмееме малце, ама за некои ми иде ова да го направам:

  [​IMG]
   
  На Viktorijaaa5, toogood и Sanjichka007 им се допаѓа ова.
 7. Daleron

  Daleron Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 јули 2014
  Пораки:
  2.996
  Допаѓања:
  16.390
  Пол:
  Женски
  Рака ставил меѓу нозе?:^)
  Цела рака ставил , а ти сеуште прашуваш дали си невина?
  Јас еднаш многу одамна седнав на седиште од тоЧак и од тогаш не сум невина до ден денешен.
  [​IMG]
   
  На cresa-jagoda, tessie, TheBlueMoon и 2 други им се допаѓа ова.
 8. poenta

  poenta Форумски идол

  Се зачлени на:
  29 ноември 2013
  Пораки:
  4.499
  Допаѓања:
  30.151
  Пол:
  Женски
  Се додека разумот не функционира, а горните и долните екстремитети работат, ќе се поставуваат прашања од овој тип :tmi:
   
  На Elissa му/ѝ се допаѓа ова.
 9. Abeja

  Abeja Популарен член

  Се зачлени на:
  24 март 2011
  Пораки:
  4.208
  Допаѓања:
  16.779
  Пол:
  Женски
  Јас гласав - ДА!
  Сега за сега сите што гласавме исто (да) сме во предност, да не кажам водиме.
  Многу е неизвесно, ситуацијата се вжештува и мислам дека така ќе остане до самиот крај.
  Подобриот нека победи, сепак ова е само игра, ноу хард филингс.
  4ао кис4е

  p.s. ај па да ни се префрлиш во - труднички муабети
   
  На НаталиЛили и Daleron им се допаѓа ова.
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.