1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Крв од аналниот отвор

Дискусија во 'Интимни прашања и проблеми' започната од Barbie-mwa, 1 јули 2012.

 1. Barbie-mwa

  Barbie-mwa Популарен член

  Се зачлени на:
  20 декември 2009
  Пораки:
  1.237
  Допаѓања:
  528
  Пол:
  Женски
  Синоќа после аналниот секс со дечкоми на прекривачот забележавме обилно количество крв а и после кога се бришев зошто ми сврши во гз имав пак многу крв ми течеше низ нозете. Потоа кога се облеков немав ништо само кафеава течност, но сабалје кога бев во вц забележав дека мочката ми е темно лилјакова и тоа ептен темна и многу се исплашив. Од што би можело да биде сето тоа? :| :|
   
  На teddytea му/ѝ се допаѓа ова.
 2. dezdemona

  dezdemona Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 јули 2011
  Пораки:
  5
  Допаѓања:
  0
  да те прашам,имаш сега болки?првпат имаше анален?јас сум немала,али на другарка ми и се има случено истото кога имаше по првпат,ваљда дека беа неискусни и двајцата за анален,не доволо опуштена,и и го имаше втерано грубо ја пукна..или мозе капилар пукнал..а за бојата на мокрачата,мене ми се случува ко ке пијам сок од цвекло да ми е црвена,првиот пат свеста ми се зеде,ко крв изгледаше..се менува од конзумирање на одредени јадења,сокови..е сега колку сум во право незнам..мое мислење..
   
 3. Barbie-mwa

  Barbie-mwa Популарен член

  Се зачлени на:
  20 декември 2009
  Пораки:
  1.237
  Допаѓања:
  528
  Пол:
  Женски
  Не немам веќе болки а може да се каже и дека прват имав пошто друг пат имаме пробано и многу ме болеше и не дозволив а инаку мислам и дека не бев доволно опуштена немаше никаква предигра дирекно на анален преминавме и многу ме болеше, а за бојата на мочката ми е многу чудно, не сум јадела некоја специфична храна нешто такво
   
 4. MaTo

  MaTo Активен член

  Се зачлени на:
  30 јуни 2012
  Пораки:
  57
  Допаѓања:
  20
  Незнам од што ти е тоа тебе, јас дечко ми еднаш сакаше анален пробавме, уште на првото негово влегување престанавме имав ужасна болка, оттогаш имам приметено дека кога ќе одам по вц и исфрлам се од мене на тоалетот ми се појавува малку крв но само при одење во вц, а така немам никакви проблеми и јас се прашувам од што е тоа, па ако некој знае може да помогне :)
   
 5. crazyinlove19

  crazyinlove19 Популарен член

  Се зачлени на:
  20 март 2011
  Пораки:
  3.753
  Допаѓања:
  3.728
  Друг пат обавезно предигра и лубрикант. За аналниот секс да биде убав, не смее веднаш да се преминува на главното. Најубаво е прво орален, вагинален, пенетрација со прсти, за да се навикнеш. Вака е и непријатно и штетно. Сега било што било, ако немаш веќе крв или ако веќе престанува не е страшно, а ако продолжи, и ако имаш болки оди на лекар. Веројатно ти пукнал некој капилар од грубата пенетрација. А тоа со урината мислам дека треба да го испиташ, не верувам дека е поврзано со аналниот секс, можно е да имаш некаква инфекција.
   
  На Barbie-mwa му/ѝ се допаѓа ова.
 6. eye

  eye Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 август 2012
  Пораки:
  50
  Допаѓања:
  5
  извини го имам истиот проблем дали се консултираше со медицинско лице,што ти кажаа?
   
 7. Daleron

  Daleron Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 јули 2014
  Пораки:
  2.996
  Допаѓања:
  16.410
  Пол:
  Женски
  Можеби е застарена темава ама ако се навратите одговорот е прост внатрешни хемороиди.
   
 8. anina

  anina Популарен член

  Се зачлени на:
  17 март 2011
  Пораки:
  1.141
  Допаѓања:
  5.238
  Пол:
  Женски
  На сестра ми и се случи тоа и тоа без анален секс. Долго време крвареше и тоа свежа крв. После преггледот се утврди дека има внатрешни пукнатинки кои лесно се надразнуваат и крварат. Од тогаш не знам дали и се има случено ама знам дека не беа хемороиди
   
 9. Daleron

  Daleron Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 јули 2014
  Пораки:
  2.996
  Допаѓања:
  16.410
  Пол:
  Женски
  Внатрешни пукнатини или фистули, кои што се полнат со нечистотии и одвреме навреме крварат.
   
 10. smajli123

  smajli123 Нов член

  Се зачлени на:
  29 јули 2014
  Пораки:
  2
  Допаѓања:
  0
  heyy lugjee sakam da prasam neso, so decko mi ne imavme odnosi samo so penisot me dopirase na vaginata od gore i svrsi bez kondom sekako i posle prst mi butase dali e mozno nekako da mi vleglo sprema i da zabremenam? prasuvam od strav za sekoj slucaj da se smiram potpolno :sweat: :sweat:
   
 11. Abeja

  Abeja Популарен член

  Се зачлени на:
  24 март 2011
  Пораки:
  4.316
  Допаѓања:
  17.240
  Пол:
  Женски
  А дали воопшто имаш добиено менструација? :^)
   
 12. Daleron

  Daleron Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 јули 2014
  Пораки:
  2.996
  Допаѓања:
  16.410
  Пол:
  Женски
  Ај оди во темата! Дали сум бремена.
   
 13. JustBeYou

  JustBeYou Истакнат член

  Се зачлени на:
  23 април 2012
  Пораки:
  265
  Допаѓања:
  489
  Пол:
  Женски
  Искрено еднаш со дечко ми пробавме не одеше мн ме болеше и мене ми крвареше ништо страшно престана :)
   
 14. marc

  marc Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 јануари 2013
  Пораки:
  166
  Допаѓања:
  8
  Пол:
  Женски
  прв пат во животов кога пробав тој анален, ни јас не знаев, а ни тој и немаше ни предигра ни ова ни она, нити пак лубрикант и сега имам лузна на задникот и користам креми за лузни, но не поминува ништо- оваа лузна за век и на век ми е веќе?
   
 15. Kitten

  Kitten Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 ноември 2009
  Пораки:
  9.375
  Допаѓања:
  42.182
  Пол:
  Женски
  Лузна останува ако ткивото било расечено и му требало време да зарасне...Зарем до тука стигнала работата?
  А не ми е јасно зошто мачкаш креми за лузни, кој ќе те гледа таму? Овие креми се поприлично скапи :^)
   
 16. marc

  marc Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 јануари 2013
  Пораки:
  166
  Допаѓања:
  8
  Пол:
  Женски
  не беше расечено, туку мислам дека пукна таму кожата, немав ни болка ни пецкање, ништо. мислев ништо не се има десено, но не било така, се створила лузна таму и користам силиконски крем што е како што кажавте прилично скап, само се надевам дека ќе ја избледи лузната и не дека некој ќе ме гледа, ама еден ден ќе се мажам и срамота е таму да имам лузна. ако знаете некој лек ве молам.
   
 17. Hipica

  Hipica Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 декември 2009
  Пораки:
  14.369
  Допаѓања:
  14.815
  Работава: сакате да се е*ете, ама неќете да ви влезе.
   
  На Згодно Момче, luci22 и Daleron им се допаѓа ова.
 18. bate-bane

  bate-bane Активен член

  Се зачлени на:
  21 декември 2014
  Пораки:
  36
  Допаѓања:
  13
  Пол:
  Машки
  за вагинален најбитно е обавезно хигиена пред тоа, лубрикант да се користи, и најбитно е дечко ти првин со прсти да проба односно дека прстот е потенок од пенисот ќе се навикнеш дека нешто ти влага и ќе ти се опуштат мускулите на анусот.. нормално е да стави ракавица (онаа докторскана) ..
   
 19. homealone

  homealone Популарен член

  Се зачлени на:
  22 јули 2012
  Пораки:
  1.286
  Допаѓања:
  361
  Пол:
  Женски
   
 20. bate-bane

  bate-bane Активен член

  Се зачлени на:
  21 декември 2014
  Пораки:
  36
  Допаѓања:
  13
  Пол:
  Машки
  da vo pravo si, edno mislev drugo napisav :D
   
  На homealone му/ѝ се допаѓа ова.