1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Крв од аналниот отвор

Дискусија во 'Интимни прашања и проблеми' започната од Barbie-mwa, 1 јули 2012.

  1. Barbie-mwa

    Barbie-mwa Популарен член

    Се зачлени на:
    20 декември 2009
    Пораки:
    1.237
    Допаѓања:
    528
    Пол:
    Женски
    Синоќа после аналниот секс со дечкоми на прекривачот забележавме обилно количество крв а и после кога се бришев зошто ми сврши во гз имав пак многу крв ми течеше низ нозете. Потоа кога се облеков немав ништо само кафеава течност, но сабалје кога бев во вц забележав дека мочката ми е темно лилјакова и тоа ептен темна и многу се исплашив. Од што би можело да биде сето тоа? :| :|
     
    На teddytea му/ѝ се допаѓа ова.
  2. dezdemona

    dezdemona Истакнат член

    Се зачлени на:
    25 јули 2011
    Пораки:
    5
    Допаѓања:
    0
    да те прашам,имаш сега болки?првпат имаше анален?јас сум немала,али на другарка ми и се има случено истото кога имаше по првпат,ваљда дека беа неискусни и двајцата за анален,не доволо опуштена,и и го имаше втерано грубо ја пукна..или мозе капилар пукнал..а за бојата на мокрачата,мене ми се случува ко ке пијам сок од цвекло да ми е црвена,првиот пат свеста ми се зеде,ко крв изгледаше..се менува од конзумирање на одредени јадења,сокови..е сега колку сум во право незнам..мое мислење..
     
  3. Barbie-mwa

    Barbie-mwa Популарен член

    Се зачлени на:
    20 декември 2009
    Пораки:
    1.237
    Допаѓања:
    528
    Пол:
    Женски
    Не немам веќе болки а може да се каже и дека прват имав пошто друг пат имаме пробано и многу ме болеше и не дозволив а инаку мислам и дека не бев доволно опуштена немаше никаква предигра дирекно на анален преминавме и многу ме болеше, а за бојата на мочката ми е многу чудно, не сум јадела некоја специфична храна нешто такво
     
  4. MaTo

    MaTo Активен член

    Се зачлени на:
    30 јуни 2012
    Пораки:
    57
    Допаѓања:
    20
    Незнам од што ти е тоа тебе, јас дечко ми еднаш сакаше анален пробавме, уште на првото негово влегување престанавме имав ужасна болка, оттогаш имам приметено дека кога ќе одам по вц и исфрлам се од мене на тоалетот ми се појавува малку крв но само при одење во вц, а така немам никакви проблеми и јас се прашувам од што е тоа, па ако некој знае може да помогне :)
     
  5. crazyinlove19

    crazyinlove19 Популарен член

    Се зачлени на:
    20 март 2011
    Пораки:
    3.753
    Допаѓања:
    3.729
    Друг пат обавезно предигра и лубрикант. За аналниот секс да биде убав, не смее веднаш да се преминува на главното. Најубаво е прво орален, вагинален, пенетрација со прсти, за да се навикнеш. Вака е и непријатно и штетно. Сега било што било, ако немаш веќе крв или ако веќе престанува не е страшно, а ако продолжи, и ако имаш болки оди на лекар. Веројатно ти пукнал некој капилар од грубата пенетрација. А тоа со урината мислам дека треба да го испиташ, не верувам дека е поврзано со аналниот секс, можно е да имаш некаква инфекција.
     
    На Barbie-mwa му/ѝ се допаѓа ова.
  6. eye

    eye Истакнат член

    Се зачлени на:
    25 август 2012
    Пораки:
    50
    Допаѓања:
    5
    извини го имам истиот проблем дали се консултираше со медицинско лице,што ти кажаа?
     
  7. Daleron

    Daleron Истакнат член

    Се зачлени на:
    4 јули 2014
    Пораки:
    2.996
    Допаѓања:
    16.411
    Пол:
    Женски
    Можеби е застарена темава ама ако се навратите одговорот е прост внатрешни хемороиди.
     
  8. anina

    anina Популарен член

    Се зачлени на:
    17 март 2011
    Пораки:
    1.141
    Допаѓања:
    5.238
    Пол:
    Женски
    На сестра ми и се случи тоа и тоа без анален секс. Долго време крвареше и тоа свежа крв. После преггледот се утврди дека има внатрешни пукнатинки кои лесно се надразнуваат и крварат. Од тогаш не знам дали и се има случено ама знам дека не беа хемороиди
     
  9. Daleron

    Daleron Истакнат член

    Се зачлени на:
    4 јули 2014
    Пораки:
    2.996
    Допаѓања:
    16.411
    Пол:
    Женски
    Внатрешни пукнатини или фистули, кои што се полнат со нечистотии и одвреме навреме крварат.
     
  10. smajli123

    smajli123 Нов член

    Се зачлени на:
    29 јули 2014
    Пораки:
    2
    Допаѓања:
    0
    heyy lugjee sakam da prasam neso, so decko mi ne imavme odnosi samo so penisot me dopirase na vaginata od gore i svrsi bez kondom sekako i posle prst mi butase dali e mozno nekako da mi vleglo sprema i da zabremenam? prasuvam od strav za sekoj slucaj da se smiram potpolno :sweat: :sweat:
     
  11. Abeja

    Abeja Популарен член

    Се зачлени на:
    24 март 2011
    Пораки:
    4.319
    Допаѓања:
    17.313
    Пол:
    Женски
    А дали воопшто имаш добиено менструација? :^)
     
  12. Daleron

    Daleron Истакнат член

    Се зачлени на:
    4 јули 2014
    Пораки:
    2.996
    Допаѓања:
    16.411
    Пол:
    Женски
    Ај оди во темата! Дали сум бремена.
     
  13. JustBeYou

    JustBeYou Истакнат член

    Се зачлени на:
    23 април 2012
    Пораки:
    265
    Допаѓања:
    489
    Пол:
    Женски
    Искрено еднаш со дечко ми пробавме не одеше мн ме болеше и мене ми крвареше ништо страшно престана :)
     
  14. marc

    marc Истакнат член

    Се зачлени на:
    25 јануари 2013
    Пораки:
    171
    Допаѓања:
    8
    Пол:
    Женски
    прв пат во животов кога пробав тој анален, ни јас не знаев, а ни тој и немаше ни предигра ни ова ни она, нити пак лубрикант и сега имам лузна на задникот и користам креми за лузни, но не поминува ништо- оваа лузна за век и на век ми е веќе?
     
  15. Kitten

    Kitten Форумски идол

    Се зачлени на:
    27 ноември 2009
    Пораки:
    9.375
    Допаѓања:
    42.189
    Пол:
    Женски
    Лузна останува ако ткивото било расечено и му требало време да зарасне...Зарем до тука стигнала работата?
    А не ми е јасно зошто мачкаш креми за лузни, кој ќе те гледа таму? Овие креми се поприлично скапи :^)
     
  16. marc

    marc Истакнат член

    Се зачлени на:
    25 јануари 2013
    Пораки:
    171
    Допаѓања:
    8
    Пол:
    Женски
    не беше расечено, туку мислам дека пукна таму кожата, немав ни болка ни пецкање, ништо. мислев ништо не се има десено, но не било така, се створила лузна таму и користам силиконски крем што е како што кажавте прилично скап, само се надевам дека ќе ја избледи лузната и не дека некој ќе ме гледа, ама еден ден ќе се мажам и срамота е таму да имам лузна. ако знаете некој лек ве молам.
     
  17. Hipica

    Hipica Форумски идол

    Се зачлени на:
    31 декември 2009
    Пораки:
    14.369
    Допаѓања:
    14.818
    Работава: сакате да се е*ете, ама неќете да ви влезе.
     
    На Згодно Момче, luci22 и Daleron им се допаѓа ова.
  18. bate-bane

    bate-bane Активен член

    Се зачлени на:
    21 декември 2014
    Пораки:
    36
    Допаѓања:
    13
    Пол:
    Машки
    за вагинален најбитно е обавезно хигиена пред тоа, лубрикант да се користи, и најбитно е дечко ти првин со прсти да проба односно дека прстот е потенок од пенисот ќе се навикнеш дека нешто ти влага и ќе ти се опуштат мускулите на анусот.. нормално е да стави ракавица (онаа докторскана) ..
     
  19. homealone

    homealone Популарен член

    Се зачлени на:
    22 јули 2012
    Пораки:
    1.286
    Допаѓања:
    361
    Пол:
    Женски
     
  20. bate-bane

    bate-bane Активен член

    Се зачлени на:
    21 декември 2014
    Пораки:
    36
    Допаѓања:
    13
    Пол:
    Машки
    da vo pravo si, edno mislev drugo napisav :D
     
    На homealone му/ѝ се допаѓа ова.