Креативни видео содржини од песни, реклами, инсерти од филмови

Дискусија во 'Кафе-муабети' започната од Keanu_R.Wick, 21 септември 2019.

 1. Keanu_R.Wick

  Keanu_R.Wick Истакнат член

  Се зачлени на:
  5 септември 2019
  Пораки:
  575
  Допаѓања:
  1.215
  Пол:
  Машки
  Се надевам дека темава ќе привлече внимание :)

  Еве, една песна од Улица 13 (Calle 13), хипхоп артист од распаднатата група Residente.

  Кое е вашето интересно спотче?

   
  На Сама Дома му/ѝ се допаѓа ова.
 2. Keanu_R.Wick

  Keanu_R.Wick Истакнат член

  Се зачлени на:
  5 септември 2019
  Пораки:
  575
  Допаѓања:
  1.215
  Пол:
  Машки

  Првите пет секунди се доволни за да ве зарази :nod:
   
  На Сама Дома му/ѝ се допаѓа ова.
 3. angela.kostova

  angela.kostova Истакнат член

  Се зачлени на:
  11 јануари 2013
  Пораки:
  166
  Допаѓања:
  187
  Пол:
  Женски
   
  На Keanu_R.Wick му/ѝ се допаѓа ова.
 4. g8lQQk

  g8lQQk Истакнат член

  Се зачлени на:
  28 мај 2018
  Пораки:
  1.227
  Допаѓања:
  8.983
  Пол:
  Женски
   
  На Keanu_R.Wick му/ѝ се допаѓа ова.
 5. Keanu_R.Wick

  Keanu_R.Wick Истакнат член

  Се зачлени на:
  5 септември 2019
  Пораки:
  575
  Допаѓања:
  1.215
  Пол:
  Машки
  Една од најдобрите :) ме врати во тинејџерските денови хехе
   
  На g8lQQk му/ѝ се допаѓа ова.
 6. Asdasovski

  Asdasovski Истакнат член

  Се зачлени на:
  12 април 2019
  Пораки:
  1.252
  Допаѓања:
  1.596
   
  На Keanu_R.Wick му/ѝ се допаѓа ова.