1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Креативно име за фирма

Дискусија во 'На работното место' започната од Black Pearl, 12 јуни 2020.

 1. Black Pearl

  Black Pearl Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 ноември 2015
  Пораки:
  4
  Допаѓања:
  1
  Пол:
  Женски
  Здраво,

  Отварам работилница за custom made печатење текстил и керамика, па барам идеи за креативно име и catchword, т.е. слоган [​IMG] Најдов милион идеи за име на англиски, и сите супер звучат, ама повеќе сакам името да биде на македонски ;)

  Сите предлози се добредојдени [​IMG]