1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Крема за лице

Дискусија во 'Канта' започната од ForeverInShadow, 13 ноември 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. ForeverInShadow

  ForeverInShadow Активен член

  Се зачлени на:
  1 октомври 2013
  Пораки:
  33
  Допаѓања:
  2
  Барав ваква тема, но неможев да најдам ѕатоа направив нова, извинете ако има. Сакам да купам крема за лице. Имам мрска кожа со акни. Што би ми препорачале вие? :D
   
 2. Gordana10

  Gordana10 Форумски идол

  Се зачлени на:
  7 декември 2009
  Пораки:
  6.898
  Допаѓања:
  9.180
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.