1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Креми за сончање

Дискусија во 'Тело' започната од mime87, 9 јули 2012.

 1. mime87

  mime87 Популарен член

  Се зачлени на:
  1 октомври 2010
  Пораки:
  3.956
  Допаѓања:
  6.949
  Пол:
  Женски
  Девојки не видов ваква тема па би сакала да продискутираме и да дознаеме различни искуства...
  За сончање секогаш сум ја користела колекцијата BLACK UP убаво мирисат не се лоши ама не се и ништо посебно сакам некој крема која ќе ми даде интензивно и побрзо добивање на боја па што користите вие совети? :)
   
 2. tinkerbelll

  tinkerbelll Популарен член

  Се зачлени на:
  15 мај 2010
  Пораки:
  2.096
  Допаѓања:
  5.017
  Пол:
  Женски
 3. Li..Na

  Li..Na Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 јули 2012
  Пораки:
  339
  Допаѓања:
  45
  Пол:
  Женски
  Може и ќе ми се смеете ама јас го користам од ORIFLAME - SOL Kids , за 30 минути веднаш добивам боја , инаку имам пробано мноогу други креми и масла и ништо , малку е скапо 500 денари за 125 мл . ама сум презадоволна :D Течноста е сина , и убаво мириса 8)
   

  Прикачени фајлови: