babylove овошни кашички

Криви нозе

Дискусија во 'Тело' започната од Girl999, 10 август 2012.

 1. Girl999

  Girl999 Активен член

  Се зачлени на:
  9 август 2012
  Пораки:
  9
  Допаѓања:
  1
  Здраво дечки!
  имам 17год. но од мала имам еден постојан проблем.. Имам криви нозе, поточно едната нога малце ми закривува навнатре.. пробав многу влошки за ноѕе и слично ама не помага.
  Да не знае некој како може да се справам со ова? Пишете ми!
   
 2. Lacrimosa

  Lacrimosa Популарен член

  Се зачлени на:
  19 јули 2010
  Пораки:
  1.833
  Допаѓања:
  2.905
  Пол:
  Женски
  КРИВИ НОЅЕ

  НоЅе???

  Деца бре пазете на правописов, срамота е на ова време.
  Инаку побарај совет од лекар.
   
 3. Blabla16

  Blabla16 Популарен член

  Се зачлени на:
  28 јуни 2011
  Пораки:
  376
  Допаѓања:
  156
  Пол:
  Женски
  КРИВИ НОЅЕ

  Само со операција може да се исправат ... :^)
   
 4. angelche16

  angelche16 Популарен член

  Се зачлени на:
  19 ноември 2014
  Пораки:
  1.856
  Допаѓања:
  7.656
  Пол:
  Женски
  Јас немам криви нозе,