1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Криви нозе

Дискусија во 'Канта' започната од marinamaci, 26 август 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. marinamaci

  marinamaci Активен член

  Се зачлени на:
  26 август 2013
  Пораки:
  2
  Допаѓања:
  0
  Дали постојат некои вежби за криви нозе пошто сум слушнала така ????Фала однапред
   
 2. MissMary

  MissMary Активен член

  Се зачлени на:
  2 јануари 2013
  Пораки:
  39
  Допаѓања:
  19
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.