1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Криминалци на Балканот

Дискусија во 'Општи дискусии' започната од hellocity, 30 јули 2021.

 1. hellocity

  hellocity Популарен член

  Се зачлени на:
  28 август 2017
  Пораки:
  2.716
  Допаѓања:
  5.746
  Пол:
  Женски
  Кои се според вај најголеми криминалци дали политиларите, дилерите или оние кои држат проститутки, и зошто се најопасни и луѓето го игнорираат ова од страв да не им се случе нешто. Пред неколку дена читав за претседателот на Србија дека е умешан во убиства со некоја криминална група па коментирајте.
   
 2. elimkd

  elimkd Форумски идол

  Се зачлени на:
  25 октомври 2012
  Пораки:
  4.148
  Допаѓања:
  32.577
  Пол:
  Женски
  Веќе и сама одговори, политичари, дилери, оние кои држат проститутки, се се тоа меѓусебно поврзани и што би рекол Корлеоне политика и криминал тоа е едно исто.
   
  На edna_malecka и Snowflake97 им се допаѓа ова.
 3. Ocean Waves

  Ocean Waves Активен член

  Се зачлени на:
  31 јули 2021
  Пораки:
  59
  Допаѓања:
  108
  Пол:
  Женски
  Кристијан Голубовиќ и Цеца Ражнатовиќ :D
   
  На Stephen Amell, elimkd, edna_malecka и 3 други им се допаѓа ова.
 4. Snowflake97

  Snowflake97 Истакнат член

  Се зачлени на:
  8 ноември 2018
  Пораки:
  1.478
  Допаѓања:
  5.874
  Пол:
  Женски
  Нема што да се коментира, сите овие што ги наброја се едно исто, еден ланец што е поврзан.
  Само лошото е што кога се случува некоја акција да фаќаат криминалци секогаш страдаат тие "ситните риби", а над овие главните и најголеми криминалци нема власт, они се власта и се они држат во раце.
   
  На buba4e89, темјанушка, elimkd и 2 други им се допаѓа ова.
 5. quattro

  quattro Истакнат член

  Се зачлени на:
  27 ноември 2020
  Пораки:
  662
  Допаѓања:
  1.285
  Пол:
  Машки
  Душан Спасојевич звани "дуча" али бог га простои.

  Моментално поголеми криминалци од политичариве нема .
   
 6. Jana_♡

  Jana_♡ Активен член

  Се зачлени на:
  9 јуни 2021
  Пораки:
  82
  Допаѓања:
  206
  Пол:
  Женски
  Зарем има поголеми криминалци од политичарите на Балканот? ^_^
   
 7. WildMk

  WildMk Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 април 2018
  Пораки:
  26.510
  Допаѓања:
  206.092
  Мафија е тоа бе, повеќето се исповрзани ко свински црева.
  И политичари и полиција и дилерите и подведувачите.

  Ене пред некој ден уапсија не знам колку кг кокаин и има осомничени кои во полиција работеле.
  Во сите 'групи' има криминализирани луѓе.
   
 8. Londrina

  Londrina Активен член

  Се зачлени на:
  22 јули 2021
  Пораки:
  34
  Допаѓања:
  47
  Пол:
  Женски
  Криминалците се власт така да не ни смеат да се наречат такви.
   
 9. elimkd

  elimkd Форумски идол

  Се зачлени на:
  25 октомври 2012
  Пораки:
  4.148
  Допаѓања:
  32.577
  Пол:
  Женски
  Бизнисмениве се
  Кики ми е пресмешен, некој од новинариве го имаше наречено мафијашки манекен :D
   
  На Ocean Waves му/ѝ се допаѓа ова.
 10. ayton

  ayton Активен член

  Се зачлени на:
  24 мај 2021
  Пораки:
  255
  Допаѓања:
  440
  Пол:
  Машки
  Da,Maric
   
  На elimkd му/ѝ се допаѓа ова.
 11. Bratot

  Bratot Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 април 2019
  Пораки:
  1.388
  Допаѓања:
  4.795
  Пол:
  Машки
  На theBride и WildMk им се допаѓа ова.
 12. edna_malecka

  edna_malecka Популарен член

  Се зачлени на:
  15 јануари 2018
  Пораки:
  2.949
  Допаѓања:
  10.663
  Пол:
  Женски
  Поголем криминалец од мене нема, си крадам цвеќиња, јаболка, лешници, капини.
   
  На Londrina, citiesinflames и Miss666 им се допаѓа ова.
 13. ayton

  ayton Активен член

  Се зачлени на:
  24 мај 2021
  Пораки:
  255
  Допаѓања:
  440
  Пол:
  Машки
 14. referentka

  referentka Moderator Член на тимот

  Се зачлени на:
  13 ноември 2012
  Пораки:
  13.496
  Допаѓања:
  301.608
  Читате за Белувук во Србија ?
  Неномални рбаоти прочитав деновиве.
  Неможам да се начудам до каде може да оди човечкиот ум
   
  На темјанушка и Ocean Waves им се допаѓа ова.
 15. Ocean Waves

  Ocean Waves Активен член

  Се зачлени на:
  31 јули 2021
  Пораки:
  59
  Допаѓања:
  108
  Пол:
  Женски
  Хорор.
   
  На темјанушка му/ѝ се допаѓа ова.
 16. Ocean Waves

  Ocean Waves Активен член

  Се зачлени на:
  31 јули 2021
  Пораки:
  59
  Допаѓања:
  108
  Пол:
  Женски
 17. referentka

  referentka Moderator Член на тимот

  Се зачлени на:
  13 ноември 2012
  Пораки:
  13.496
  Допаѓања:
  301.608
  Нормален и здрав човек не верувам дека има сила да прави такви тортури.
  Мора да се дрогирани додека ги мачат жртвите.
  Па и се чудам зошто тие слики се објавуваат јавно, жртвите имаат фамилии, којзнае како тие го поднесуваат тоа да го слушаат гледаат:(
   
  На Ocean Waves му/ѝ се допаѓа ова.
 18. темјанушка

  темјанушка Популарен член

  Се зачлени на:
  26 јули 2015
  Пораки:
  672
  Допаѓања:
  3.664
  Ми се згади:puke::puke::puke::puke:
  Овие скроз забегале:worried:
  Не ми се верува што видов:tmi:
   
  На Ocean Waves му/ѝ се допаѓа ова.
 19. referentka

  referentka Moderator Член на тимот

  Се зачлени на:
  13 ноември 2012
  Пораки:
  13.496
  Допаѓања:
  301.608
  Индустриска машина за мелење месо употребувале.
  Откога ке го сомелат, префрлале во вреќи.
  Вреќите ги носеле во реката, таму ги истурале во вода.
  А местото во Ритопек го чистеле со белило, солна киселина и слични дезинфекциони средства за да ги избришат трагите.

  Кутрите жртви;(
   
  На темјанушка му/ѝ се допаѓа ова.
 20. Bratot

  Bratot Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 април 2019
  Пораки:
  1.388
  Допаѓања:
  4.795
  Пол:
  Машки
  За да се оттргни вниманието од вмешаноста на Вучиќ и неговите министри, и да се насочи целосно кон кланов.