1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Криолиполоза

Дискусија во 'Тело' започната од vichy, 4 февруари 2014.

 1. vichy

  vichy Истакнат член

  Се зачлени на:
  16 јули 2013
  Пораки:
  727
  Допаѓања:
  1.165
  Пол:
  Женски
  најнов метод за отстранување на масни наслаги,имате ли искуства со ова,дали има резултати,колку често се прави и остава ли модринки или други непријатности на кожата?
   
 2. Mimmi39

  Mimmi39 Популарен член

  Се зачлени на:
  11 ноември 2017
  Пораки:
  1.588
  Допаѓања:
  4.067
  Пол:
  Женски
  Криолиполоза прават во Афродита С. Се заинтересирав за третманот, и сакам да го направам за 2-3 недели, да се стиши пандемијата.
  Дали некој има искуство со третманов?

  Криолиполиза* (да се коригирам)
   
  Последна измена од модератор: 26 април 2020
 3. Lovelynne

  Lovelynne Активен член

  Се зачлени на:
  25 март 2020
  Пораки:
  64
  Допаѓања:
  64
  Пол:
  Женски
  Сакав да правам ама читав на српски форуми најголем дел пишале дека нема никаков ефект. :|