1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Кристален камен на Ројал

Дискусија во 'Тело' започната од iva345, 1 март 2015.

  1. iva345

    iva345 Истакнат член

    Се зачлени на:
    21 јануари 2015
    Пораки:
    17
    Допаѓања:
    3
    Пол:
    Женски
    Дали некој го има користено кристалниот камен на Ројал и какви се вашите искуства?
     
  2. Silver.E

    Silver.E Популарен член

    Се зачлени на:
    14 февруари 2013
    Пораки:
    2.226
    Допаѓања:
    5.276
    Јас имам користено со години наназад. Засега, од сите видови такви кристали, тој ми е број 1. Го купив 600 ден. (некогаш го има и на попуст во каталогот), и ми траеше околу 2 години.
    Држи (додуша јас немам проблеми со потење), 100% е природен и на себе го чувствуваш како природно, кожата дише, не запушува, не остава бели траги, нема мирис, нема угушување.

    Го препорачувам на сите. Јас сега го немам, жената од каде нарачував повеќе не соработува со Ројал. Иначе сите производи и општо им се супер.
     
  3. Lemon

    Lemon Истакнат член

    Се зачлени на:
    8 јуни 2013
    Пораки:
    472
    Допаѓања:
    167
    јас го користев кога беше единствениот на нашиот пазар. одличен е и трае долго. сега купувам од кристалниот камен што е спакуван како стик. не знам чие производство е, во розево пакување. го има и во ДМ мислам и пишува дека треба да трае една година
     
  4. ♡BuBaLe♡

    ♡BuBaLe♡ Форумски идол

    Се зачлени на:
    2 мај 2015
    Пораки:
    5.166
    Допаѓања:
    105.726
    Пол:
    Женски
    И јас може од пред 15 години користам за под пазуви кристален камен на фирмата RSI и сум задоволна многу, дезодорански и сл производи не употребувам поради алергија а со каменов малку под млака вода, се мачкам, и после се прскам со парфем не директбо под пазуви туку на мускулите му доаѓа и тоа е тоа.