1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Кунг Фу Пау (Kung Pow - Enter the Fist) [2002]

Дискусија во 'Филмови' започната од Scarlet88, 23 ноември 2010.

 1. Scarlet88

  Scarlet88 Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 март 2010
  Пораки:
  753
  Допаѓања:
  328
  [​IMG]
  http://www.youtube.com/watch?v=GXrAYdSeWY8

  Девојки ако барате екстра комедија, ова ви го препорачувам!
  Ако го имате гледано филмов, ајде да споделиме мислења! :rofl: :rofl: :rofl:
  Иначе, ова е спој на стар кинески филм, и самостојната глума на главниот актер Стив Оедекерк кое е умешно вметнато и синхронизирано во самиот филм!
   
 2. bojana26

  bojana26 Истакнат член

  Се зачлени на:
  23 март 2010
  Пораки:
  36
  Допаѓања:
  3
  Кунг Фу Пау(Kung Pow - Enter the Fist)[2002]

  Се сложувам со тебе,многу смесен филм е особено со синхронизацијата и со кравата коа се тепа ахахах Ч)