Форумџика на годината 2021
 1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Купувам - продавам- подарувам книги

Дискусија во 'Канта' започната од IVonaK, 20 октомври 2015.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. IVonaK

  IVonaK Истакнат член

  Се зачлени на:
  21 јули 2015
  Пораки:
  52
  Допаѓања:
  64
  Пол:
  Женски
  Ја започнувам оваа тема бидејќи мислам дека има доста книги што стојат само дома скриени или забутани во некој агол а некој може да ги држи во рака.... па давајте понуди
   
 2. ivinakit

  ivinakit Популарен член

  Се зачлени на:
  17 јануари 2012
  Пораки:
  829
  Допаѓања:
  575
  Пол:
  Женски
 3. IVonaK

  IVonaK Истакнат член

  Се зачлени на:
  21 јули 2015
  Пораки:
  52
  Допаѓања:
  64
  Пол:
  Женски
  Да , но никој веќе не пишува во неа... пазатоа направив нова
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.