1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Купување стари книги

Дискусија во 'Литература и уметност' започната од newring86, 14 јануари 2014.

 1. newring86

  newring86 Популарен член

  Се зачлени на:
  22 ноември 2009
  Пораки:
  678
  Допаѓања:
  882
  Здраво,

  ми треба итно Малиот принц - стара книга.

  не сум од Скопје но би дошла ако знам каде можам да ја купам сигурно.

  Ве молам за информација како да ја најдам.

  Вие што ке ја видите тмава и сте од Скопје- пишете ми каде се продаваат стари книги.

  Ве молам- баш ми е битно.....и хитно :(
  Значи не сакам нова книга-сакам стара книга.

  Многу ви благодарам феминки :*
   
 2. chips.for.free

  chips.for.free Истакнат член

  Се зачлени на:
  21 декември 2013
  Пораки:
  104
  Допаѓања:
  37
  на Плоштад има антикварници за книги, и по кеј, кога одиш накај Веро Џамбо.. сигурно ја има во некоја од нив :) јас често купувам книги од овие антикварнички
   
 3. DigY

  DigY Популарен член

  Се зачлени на:
  4 мај 2011
  Пораки:
  3.479
  Допаѓања:
  6.481
  Ја има на кеј баш карши Кај Вили.
   
 4. Madam-A

  Madam-A Популарен член

  Се зачлени на:
  10 мај 2013
  Пораки:
  1.603
  Допаѓања:
  8.005
  Има и на улица Македонија.
   
 5. Leopold

  Leopold Нов член

  Се зачлени на:
  18 мај 2018
  Пораки:
  1
  Допаѓања:
  0
  Пол:
  Машки
  Купувам Достоевски комплет, 10 книги на македонски.
   

  Прикачени фајлови: