1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Курсеви за болничари

Дискусија во 'На работното место' започната од siki77, 26 октомври 2016.

 1. siki77

  siki77 Нов член

  Се зачлени на:
  26 октомври 2016
  Пораки:
  1
  Допаѓања:
  0
  Me interesira dali nekoj ima posetuvano kurs i kakvo e polaganjeto?
   
 2. Majchy999

  Majchy999 Активен член

  Се зачлени на:
  17 август 2018
  Пораки:
  39
  Допаѓања:
  39
  Пол:
  Женски
  Kade ima kurs za bolnicar ili med.sestra?
   
 3. INEEDLOVE

  INEEDLOVE Истакнат член

  Се зачлени на:
  14 јануари 2020
  Пораки:
  127
  Допаѓања:
  189
  Пол:
  Машки
  Во центар карши ГТЦ
   
 4. moni.poni

  moni.poni Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 август 2016
  Пораки:
  268
  Допаѓања:
  84
  Каде поточно?
  Може малце да објасниш како иде постапката
   
 5. INEEDLOVE

  INEEDLOVE Истакнат член

  Се зачлени на:
  14 јануари 2020
  Пораки:
  127
  Допаѓања:
  189
  Пол:
  Машки
  Работнички универзитет Кочо Рацин.
  Јас имам уште 6 испити не е многу скапо и во месецот можеш 2 предмети да полагаш (секој месец има полагања)