1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Курс за болничари и медицински сестри

Дискусија во 'Образование' започната од Majchy999, 8 септември 2018.

 1. Majchy999

  Majchy999 Активен член

  Се зачлени на:
  17 август 2018
  Пораки:
  39
  Допаѓања:
  39
  Пол:
  Женски
  Dali znae nekoj kurs dali postoi ili certifikati za bolnicari ili medicinski sestri ? Mi kazaa vo Koco Racin imalo nekoi kursevi? Podetalno nekoj?