1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Курс за медицинска сестра

Дискусија во 'Барање работа' започната од Ani0309, 30 април 2018.

 1. Ani0309

  Ani0309 Нов член

  Се зачлени на:
  30 април 2018
  Пораки:
  1
  Допаѓања:
  0
  Пол:
  Женски
  Дали некој од вас се запишал на курс за медицинска сестра?Каде се вршат уписи медицинско училиште или..? Благодарам однапред❤