1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Курс за обработка на злато

Дискусија во 'Барање работа' започната од Lolly$$$, 6 август 2015.

 1. Lolly$$$

  Lolly$$$ Истакнат член

  Се зачлени на:
  6 август 2015
  Пораки:
  15
  Допаѓања:
  1
  Пол:
  Женски
  Здраво женски сакав да прашам дали знае некој од вас дали има курсеви за обработка на злато доколку знае некој да ми каже нешто повеќе ?