Курс за полицаец

Дискусија во 'Образование' започната од AnimeHQ, 30 март 2012.

 1. AnimeHQ

  AnimeHQ Истакнат член

  Се зачлени на:
  24 март 2012
  Пораки:
  100
  Допаѓања:
  245
  Здраво, доколку оваа тема не е соодветна за овој подфорум или е допликат, може да оде во канта.


  Значи вака, Дали има некој информации Дали има набрзо курс за полицаец? и кои услови треба да ги исполнуваме? :?:
   
 2. Fleur-De-Lis

  Fleur-De-Lis Популарен член

  Се зачлени на:
  5 февруари 2012
  Пораки:
  619
  Допаѓања:
  1.589
  Мислам дека треба да се запишеш на Полициска академија...