1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Курс по германски во Битола

Дискусија во 'Канта' започната од zrnjan, 10 април 2015.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. zrnjan

  zrnjan Истакнат член

  Се зачлени на:
  19 декември 2014
  Пораки:
  14
  Допаѓања:
  11
  Пол:
  Машки
  Здраво екипо, ми треба да ми кажете некоја професорка по германски јазик во Битола која е на добар глас и е квалитетна и прави забрзан курс по германски. Одам на курс по германски веќе 7 месеци и досега сме на пола на втората книга. Тоа ми е ептен споро, ми треба нешто поинтензивно.
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.