1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Курс по танц

Дискусија во 'Фитнес' започната од endlesslove, 23 јуни 2015.

 1. endlesslove

  endlesslove Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 јуни 2014
  Пораки:
  64
  Допаѓања:
  75
  Пол:
  Женски
  Танцот многу помага за зацврстување на телото и стомачните мускули.
  Дали знаете некое летно студио по танц?
  *Напишете нешто повеќе за танцот :)))