1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

ЛЕКТИРИ

Дискусија во 'Канта' започната од *girlfashion*, 7 декември 2015.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. *girlfashion*

  *girlfashion* Нов член

  Се зачлени на:
  6 декември 2015
  Пораки:
  7
  Допаѓања:
  0
  Пол:
  Женски
  ○Знам дека има ваква тема но бидејки не е отворена од подоцна па си реков ако отворам нова ке видат повеќе и ке може некој да ми помогне.
  •Потребна ми е раскажана лектирата Милосија.
  Многу ми е потребна лектирата ве молам дате ми линк каде што е прераскажана или ако ја имате....ВЕ МОЛАМ ПОМОГНЕТЕ МИ

  ФАЛА ВИ ОДНАПРЕД  http://forum.femina.mk/threads/Лектири-за-основно.3543/page-9#post-2613287
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.