ЛЕТО 2012 !!!

Дискусија во 'Канта' започната од Alime, 7 јуни 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Alime

  Alime Активен член

  Се зачлени на:
  7 јуни 2012
  Пораки:
  2
  Допаѓања:
  0
  :P :P :P ЕДВАЈ ЧЕКАМ ........
   
 2. Abeja

  Abeja Популарен член

  Се зачлени на:
  24 март 2011
  Пораки:
  4.229
  Допаѓања:
  16.867
  Пол:
  Женски
  НЕ ЗЕЗАЈ, ШТО ТОА?
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.