1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

ЛОГОНА - природна козметика

Дискусија во 'Лице' започната од eta, 9 ноември 2019.

 1. eta

  eta Популарен член

  Се зачлени на:
  20 ноември 2009
  Пораки:
  1.851
  Допаѓања:
  5.188
  Пол:
  Женски
  Сакав да отворам тема за природната козметика Логана, бидејки е доста рекламирана и фалена во последно време.
  Кој користел некој производ од оваа козметика нека пише свој заклучок, колку е задоволен од купениот производ, која му е цената и сл.
   
 2. Cvyka

  Cvyka Истакнат член

  Се зачлени на:
  22 февруари 2016
  Пораки:
  75
  Допаѓања:
  17
  Пол:
  Машки
  Дали Логона сеуште имаат штанд во Сити Мол?
   
 3. eva993

  eva993 Истакнат член

  Се зачлени на:
  13 мај 2019
  Пораки:
  235
  Допаѓања:
  504
  Пол:
  Женски
  Нема мислам веќе. Во Центар имаат продавница, ми има излезено на ФБ реклама.
  Ако добро се сеќавам ги имаше нивните производи и по аптеките.
   
 4. Cvyka

  Cvyka Истакнат член

  Се зачлени на:
  22 февруари 2016
  Пораки:
  75
  Допаѓања:
  17
  Пол:
  Машки
  Дали случајно знаеш каде можам да најдам тестери?
   
 5. eva993

  eva993 Истакнат член

  Се зачлени на:
  13 мај 2019
  Пораки:
  235
  Допаѓања:
  504
  Пол:
  Женски
  Со 100% сигурност не можам да ти кажам, но претпоставувам дека најголеми шанси за такво нешто има ако отидеш во нивната продавница во Центар. Сепак ако таа продавница е сопственост на самите увозници, барем ќе знаат точни информации да ти дадат. Пиши Логона на кирилица на Google и ќе ти даде и бројче, па прашај си ги за секој случај да не одиш за џабе. :)
   
 6. kostovaivana

  kostovaivana Популарен член

  Се зачлени на:
  21 април 2010
  Пораки:
  1.290
  Допаѓања:
  7.126
  Пол:
  Женски
  Продавницата на ЛОГОНА е во центар карши Центар Бар (бивш Мекдоналдс).