1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

ЛОЛ (Француска верзија)

Дискусија во 'Филмови' започната од thebesta, 8 јуни 2012.

 1. thebesta

  thebesta Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 септември 2011
  Пораки:
  33
  Допаѓања:
  19
  Не знам дали сте го следале филмот ЛОЛ францускиот не со мајли сајрус( кој бај д веј е ист како францускиот-буквално копија) ми стана најомилениот филм досега што го имам гледано и ви го препорачувам :) http://www.youtube.com/watch?v=MHEVR6k6iOI
   
 2. levely

  levely Популарен член

  Се зачлени на:
  10 јуни 2011
  Пораки:
  914
  Допаѓања:
  902
  ЛОЛ (ФРАНЦУСКИ ФИЛМ)

  Слушнав дека бил добар...Ќе го изгледам кога ќе можам :)
   
 3. fashion.owl

  fashion.owl Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 август 2013
  Пораки:
  153
  Допаѓања:
  21
  Леле, еднаш вртев по каналите и случајно го фатив. Го гледам нешто познат ми е :^) и ми текна.
  За француски филм добар е, ама изборот на глумци им е ужасен... :tmi: