1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Ладна фризура

Дискусија во 'Канта' започната од Rozich, 7 октомври 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Rozich

  Rozich Популарен член

  Се зачлени на:
  16 јуни 2010
  Пораки:
  1.194
  Допаѓања:
  1.092
  :o Их,каква е таа ладна фризура ?
   
 2. smiley-32

  smiley-32 Истакнат член

  Се зачлени на:
  11 август 2011
  Пораки:
  532
  Допаѓања:
  510
  истото и јас сакав да прашам :worried:
   
 3. Sweety-Tweety

  Sweety-Tweety Популарен член

  Се зачлени на:
  17 декември 2009
  Пораки:
  994
  Допаѓања:
  500
  kosa/anduliranje-na-kosa-t3141/

  Веќе има тема за ова.
  И насловот треба да се промени во Ондулирање
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.