1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Лак за нокти

Дискусија во 'Канта' започната од danijela5, 28 јуни 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. danijela5

  danijela5 Активен член

  Се зачлени на:
  24 март 2012
  Пораки:
  11
  Допаѓања:
  7
  Предлози која марка од лаковите за нокти е најквалитетна во поглед на долготрајност,брзо сушење,сјај итн.
  Јас не сум воопшто задоволна од лаковите на менхетен

  Можеби бргу се сушат,но исто така и се лупат со брзина на светлината. :x
  300 ден за лак кој е понеквалитетен од оние на Шутка. :!:
  Уште помалку пак сум задоволна од лаковите на essence.
   

  Прикачени фајлови:

 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  20.106
  Допаѓања:
  56.324
  Пол:
  Женски
 3. macamaca24

  macamaca24 Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 септември 2011
  Пораки:
  303
  Допаѓања:
  71
  Пол:
  Женски
  МАЛЕНА лакови,евтини,а квалитетни [​IMG]
   
  На Osamena devojka му/ѝ се допаѓа ова.
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.