1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Ламба од хималајска сол

Дискусија во 'Дом' започната од TheSecret, 6 ноември 2014.

 1. TheSecret

  TheSecret Популарен член

  Се зачлени на:
  21 јануари 2011
  Пораки:
  4.021
  Допаѓања:
  7.728
  Пол:
  Женски
  Имате ли ваква ламба..јас пред година си купив и можам да кажам дека секојдневно ја користам и сум задоволна. Ми стои во дневна и навистина се осеќа некоја промена во воздухот за разлика од спалната каде што немам ваква ламба. Користа од хималајската сол е добро позната, затоа освен хималајска готварска сол (што нема шанси некогаш да се вратам на обичната готварска сол) постојат и многу други предмети од хималајска сол, како блокови за печење, чаши, тањирчиња направени од оваа сол :), кај нас има само ламби, свеќници и готварска хималајска сол. Еве овдека има повеќе за ламбите, јас од тука ја купив мојата
  http://nutrivita.mk/himalajski-lampi
  Ако темава е дупликат канта :rofl:
  [​IMG]
   
  На Nellie му/ѝ се допаѓа ова.