1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Лапсуз

Дискусија во 'Канта' започната од Lux, 17 мај 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Lux

  Lux Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 ноември 2009
  Пораки:
  7.094
  Допаѓања:
  6.350
  Пол:
  Женски
  Темата ќе биде заклучена дека е дупла/слична со веќе постоечката nasmevka/biseri-t304/, a мислењата префрлени во истата.
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.