Леб

Дискусија во 'Канта' започната од Stylesh, 27 февруари 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Stylesh

  Stylesh Истакнат член

  Се зачлени на:
  5 јануари 2013
  Пораки:
  103
  Допаѓања:
  45
  Пол:
  Женски
  Помош... ми треба подготовки за правење на обичен, црн, француски и италијански леб... Ве молам кажетеееее... Фала однапред...:)
   
 2. k.i.m

  k.i.m Популарен член

  Се зачлени на:
  12 мај 2010
  Пораки:
  4.731
  Допаѓања:
  5.145
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.