1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Легнав со дечкото на мојата другарка

Дискусија во 'Канта' започната од nestasnica, 1 јуни 2010.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
  1. SunFlower94

    SunFlower94 Популарен член

    Се зачлени на:
    25 мај 2010
    Пораки:
    433
    Допаѓања:
    362
    :o :o стварно неможам да поверувам..онаа што ја нарекуваш СЕСТРА, секој ден ја гледаш во очи и ја лажеш, додека позади грб спиеш со дечко и..како не ти е срам прво од самата себе.. на твои години би требало да имаш поголеми приоритети во животот..а не со секој што ќе ти побара да се е*еш. И видов некои ја подржуваат..цц до кој степен дошле луѓево..Жал ми е за другарка ти..која ти ВЕРУВА а ти така и праиш..засрами се :@
     
  2. done

    done Истакнат член

    Се зачлени на:
    19 ноември 2009
    Пораки:
    122
    Допаѓања:
    73
    се надевам дека еден ден тебе некоја другарка ке ти го направи истово, па да видиш како е :devil:
    малку ли се слободни дечки, па мора да се е*еш со зафатени, и кај си го нашла дечкото на другаркати, уствери таа веќе не ти е другарка, а сестра ....тоа па ич :!: а браво за тоа дека не ти бил ни прв ни последен, супер кариера си почнала :y: продложи така, само напред и за определен период многу епитети ке добиеш. а за тоа дека ти љубомориме :D те молам, на што да ти љубомориме...на глупостите што ги правиш :D :D :D
    се се врти, се се враќа, еден ден можеби ќе ти се случи истово....еден ден :?:
     
  3. Miss-Independent

    Miss-Independent Популарен член

    Се зачлени на:
    10 мај 2010
    Пораки:
    2.292
    Допаѓања:
    5.649
    devojkata si kaza se zoso ja zabole p*****a za drugarka a i za deckoto samo e rabotata da nejze i e ubavo, nema so nataka da se komentira ne ni barase ona nikakov sovet za toa on da prestane da ja ucenuva djabe zborenje...
    samo bi trebala malce da pomisli za sebe zosto sebe si se unistuva poise nego li drugarka i :)
     
  4. kate21

    kate21 Популарен член

    Се зачлени на:
    20 декември 2009
    Пораки:
    4.220
    Допаѓања:
    3.852
    Пол:
    Женски
    Инаку за темава, мило ми е што не сум од СК, оти оваа како што тргнала сите НЕслободно машки ги има намерено :lol: .И баш ми е гајле ако се увреди. такви ги има секаде, не само во СК, само не знам кога тие ќе доживеат такво фијаско во некоја врска, која сами ќе ја засноваат, еее тогаш богами ќе ги гледате по плоштад како се тепаат со „таа’ другата и плачат и колнат. Оф леле, земјо наша што се крепиш...
     
  5. Annath

    Annath Форумски идол

    Се зачлени на:
    9 јануари 2010
    Пораки:
    23.025
    Допаѓања:
    199.005
    Пол:
    Женски
    Не можам да верувам што прочитав... девојчево имало пракса да легнува со машки кои не се слободни?! Па кај ни отиде светов?! Тука ќе се согласам со оние кои велеа дека не е крива - па не е, од дома очигледно и фали малку воспитување (малку повеќе). Таа не почитува морални вредности, не се почитува самата себеси, а камоли другарка и што ја „сакала“ како сестра. Е па нека продолжи така ако сака, еден ден сето она што го прави ќе и се врати, и тоа како ќе и се врати.
     
  6. Annath

    Annath Форумски идол

    Се зачлени на:
    9 јануари 2010
    Пораки:
    23.025
    Допаѓања:
    199.005
    Пол:
    Женски
    Немам јас ништо против, нека си се е*е таа со кого стигне, баш ми е гајле. Секако дека има право на свој живот. Ама не по цена да им го уништува животот на другите, конкретно таа другарката што не сакала да ја изгуби.
     
  7. k.i.m

    k.i.m Популарен член

    Се зачлени на:
    12 мај 2010
    Пораки:
    4.732
    Допаѓања:
    5.151
    Браво за девојчево што ја отвори темава, ем занимација ви најде, ем се испокаравте меѓусебе, и спомнав дека повеќе не се појави да даде мислење? Дај престанете со ова, има толку многу интересни теми... :angel:
     
  8. Sunshine88

    Sunshine88 Истакнат член

    Се зачлени на:
    25 март 2010
    Пораки:
    1.533
    Допаѓања:
    581
    А сега за проблемов...Страшно од самата помисла ми се гади...еј моја другарка само симпатизирала некој дечко, а тој мене ми се пуштал..абе јас ни муабет не праам многу многу ради другарка, за да не се налути а не па да легнам со него.
    Си направила ужасна грешка е сега како си ја направила така испрај ја....Не ми е гајле како ке ме сватиш стварно ова е со лоша критика..Па имаш само 17 години(така барем видов), ако ти е за секс, има машки милион кој би го сакале тоа...вака се повредуваш и себе и другарката...
    Не знам што друго да кажам.
     
  9. Angel.in.dark

    Angel.in.dark Истакнат член

    Се зачлени на:
    23 април 2010
    Пораки:
    190
    Допаѓања:
    25
    Девојко? Што направи? Да не се пресели? :?:
     
  10. ROSII

    ROSII Истакнат член

    Се зачлени на:
    27 ноември 2009
    Пораки:
    261
    Допаѓања:
    224
    OTISLA NA DRUGA PLANETA,DOZNALA IZGLEDA DEKA TAMU SEKOJ SO SEKOGO SE SEKSA,,,,,,,,,,,,,
     
  11. Angel.in.dark

    Angel.in.dark Истакнат член

    Се зачлени на:
    23 април 2010
    Пораки:
    190
    Допаѓања:
    25
    Којзнае, јас да му се јавам на дечко ми да си проверам. :lol:
    Шала на страна, стварно ме интересира што направи девојкава.
     
  12. baguf4e

    baguf4e Популарен член

    Се зачлени на:
    17 мај 2010
    Пораки:
    3.094
    Допаѓања:
    6.833
    Пол:
    Женски
    Што си посеала тоа ќе си жнееш..Не ја заслужуваш другарка ти зошто таа била човек кон тебе,а ти ако си била вистинска другарка немало да се согласиш да излезеш со него уште првиот пат кога ти рекол :^)
     
  13. maleckata.22

    maleckata.22 Истакнат член

    Се зачлени на:
    4 јуни 2010
    Пораки:
    159
    Допаѓања:
    17
    Последен пат ќе и се обратам на девојкава и повеќе не влегувам во темава...Значи девојче убаво ти е да бидеш 3та личност во врска??? Башка и тајно никој да не знае...Таа девојка ја претставува на сите...на неговите дома на другарите сите што знаат за него знаат дека таа му е ДЕВОЈКА но што е со тебе? Што си ти? Е*БАЧИЦА? Предмет на кој може да се испразни зошто може нема ништо уште со девојка му затоа што таа има 17 години или пак не е спремна за тој чин за разлика од тебе. Ти одговара таквиот статус? Најди си некој што ке те претставува тебе така како девојка а не да крие дека се гледа со тебе...Ако можеш се разбира...Зошто како што си тргнала тешко дека ке успееш.Среќно и поздрав од мене! ;)
     
  14. darko26

    darko26 Истакнат член

    Се зачлени на:
    19 јуни 2010
    Пораки:
    1
    Допаѓања:
    0
    tvojov e slap slucaj hehe ima i poloso dve sestri odea votandem so is decko i imaja seks dvete so is decko aj toj slucaj zavtsil nov slucaj so dveve sestri pogolemava se muva so deckovo se normalno sexs a posle pomalava prodolzuva so deckovo a drugava prekinuva so deckovo a deckovo i bara deckovci da bidi rajat so sestrae a deckovo ... deckovo i mesti nov pacient na postarava sestra amakoga cese naceka nasamo odum se vada od strana na sehs samo pusejne heh vazno zadovolsvoto na kvadrat ita saka itoj a sestrae e vo vrska godina ipol za seriozno sto ke kazis ti na ova a uste eden slucaj zamislete zetov so sveskata sexs eh stonema na svetov ina vekov sto nekrepi ova zemjava teski slucaevi sekoja planina svoja tezina
     
  15. anima

    anima Истакнат член

    Се зачлени на:
    14 декември 2009
    Пораки:
    559
    Допаѓања:
    275
    Така е,на тие години кога некоја другарка имаше симпатија секогаш се прашувавме една со друга ''еј абе да не се налути што си правев муабет со него''? :D а денес девојчињата види до кај одат и гајле немаат ни совест ни ништо, искрено ама најискрено се надевам дека ова се само ретки случаеви на нашата младина ....за жал постот во кој речиси се нарече самата ку*ва ми створи една многу грда слика за девојчето би сакала да и дадам само еден совет:Девојче млада си имаш цел живот пред тебе,поправи го тоа што можеш сега тргни си го епитетот што сама си го ставаш,фати си еден дечко па немора и да е еден смени двајца тројца не е тоа грев процени си со кој ти одговара,животот е убав но само со искрени луѓе околу нас,ако продолжиш вака како што си тргнала цел живот ќе му бидеш швалерка некому,те радува ли тоа?Размисли си убаво за твоите постапки,секој сака секс но да не бираш со кого како во твојот случај со дечко на другарка ти тоа веќе е простачко и безобразно.
     
  16. LilMissBossy

    LilMissBossy Истакнат член

    Се зачлени на:
    6 март 2010
    Пораки:
    517
    Допаѓања:
    203
    Ako ja sakash drugarka ti ko sestra napravi go najdobroto za nea vo ovoj moment: PRIZNAJ SHO SI NAPRAVILA DA VIDI DEKA DENES TESHKO SE NAOGJAAT VISTINSKI PRIJATELI I DEKA NE TREBA NA SEKOJ DA SE VERUVA & KAZI I SO KOGO SI GO NAPRAVILA TOA ZA DA VIDI SO KAKOV TIP E VO VRSKA...! sama..da ke ostanesh i ti i toj takviot ko tebe! pa mozete zaedno da ne olabavite site nas shto sme so bar troshka sovest vo umot i da idete da se frlite u vardar... na svetov ne mu se potrebni STVOROVI kako vas... ke si gi progoltash zborovive za zal pomeki nemozev da najdam ..
     
    На hihi му/ѝ се допаѓа ова.
  17. baguf4e

    baguf4e Популарен член

    Се зачлени на:
    17 мај 2010
    Пораки:
    3.094
    Допаѓања:
    6.833
    Пол:
    Женски
    Знае ли некој што направи девојкава? :)
     
  18. Unfaithful18

    Unfaithful18 Популарен член

    Се зачлени на:
    11 јануари 2010
    Пораки:
    2.382
    Допаѓања:
    1.114
    Пол:
    Женски
    Си знае таа самата ама суддејќи по нејзините постови тешко дека послушала некој наш совет. Џабе испишавме 156 постови :)
     
  19. RainBow

    RainBow Глобален модератор Член на тимот

    Се зачлени на:
    3 декември 2009
    Пораки:
    21.805
    Допаѓања:
    65.525
    Пол:
    Женски
    Ех џабе, па и онака немаше да ни платат :lol:
     
  20. anickata

    anickata Истакнат член

    Се зачлени на:
    19 април 2010
    Пораки:
    716
    Допаѓања:
    73
    lugje ja mislam deka ovaa devojka ne zasluzuva da i pishuvame na nejzinata otvorena tema i da i davame soveti koga ona ne se zamara so toa :devil: pa koga ona ne se zamara shto ima nie da se zamarame so nejzin zivot i da i obrnuvame vnimanie? So ova shto nie ushte gi davame svoite mislenja na temava, a nea ja nema nigde ispagja kako da ni se smee od strana shto tolku sme se "zagreale" za nejziniov problem! pa zashto da i go davame toa zadovolstvo? mozda zvucam grubo ali me iritira nejzinoto ponashanje :devil: :devil: pozz
     
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.