Лексикон на непознати зборови

Дискусија во 'Образование' започната од Juicy, 18 октомври 2011.

 1. marija305

  marija305 Популарен член

  Се зачлени на:
  3 декември 2014
  Пораки:
  1.011
  Допаѓања:
  7.600
  Пол:
  Женски
  Screenshot_20200822-181205_Chrome.jpg
   
  На Sahlene му/ѝ се допаѓа ова.