Лектири

Дискусија во 'Канта' започната од jagotka123, 18 април 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. jagotka123

  jagotka123 Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 март 2012
  Пораки:
  1.455
  Допаѓања:
  132
  Пол:
  Женски
  Дали сакате да читате лектири и дали читавте лектири јас не обожувам да читам лектири.
   
 2. Alesii

  Alesii Популарен член

  Се зачлени на:
  19 февруари 2012
  Пораки:
  1.125
  Допаѓања:
  841
  кога бев во средно и основно училиште читав лектири ама не толку често,а сега обожувам да читам книги :inlove:
   
 3. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  19.009
  Допаѓања:
  48.087
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.