Лек за досада?

Дискусија во 'Канта' започната од MarryxD, 3 ноември 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. MarryxD

  MarryxD Нов член

  Се зачлени на:
  3 ноември 2013
  Пораки:
  8
  Допаѓања:
  0
  Уфф умрев од досада ако има некој идеа за нешто нека каже ахахах :rofl: :@
   
 2. k.i.m

  k.i.m Популарен член

  Се зачлени на:
  12 мај 2010
  Пораки:
  4.731
  Допаѓања:
  5.145
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.