1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Лепење на ѕид

Дискусија во 'Дом' започната од flyy26, 13 јули 2015.

 1. flyy26

  flyy26 Истакнат член

  Се зачлени на:
  5 октомври 2014
  Пораки:
  6
  Допаѓања:
  3
  Незнам дали насловов на темава е добар и дали темава е неопходана ама ми треба помош. Денес купив од постерите во југотон и дома пробав да ги закачам за ѕид со оние што се патенти за на ѕид. Ама се виткаа, па ми треба помош како на друг начин да ги закачам!! :(