1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Лепотани

Дискусија во 'Канта' започната од SexyLady, 7 септември 2010.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. SexyLady

  SexyLady Популарен член

  Се зачлени на:
  5 септември 2010
  Пораки:
  2.792
  Допаѓања:
  3.262
  Пол:
  Женски
  Не сум видела ваква група на Фемина, а мислам дека треба да има.
  Ајде сите ставајте слики од оние славни мажи кои ви се преубави... и не заборавајте да напишете како се вика :)

  Еве еден од мене :inlove:

  [​IMG]
  Chris Evans ( Ryan од Cellular)
   
 2. Angelche

  Angelche Популарен член

  Се зачлени на:
  6 мај 2010
  Пораки:
  3.747
  Допаѓања:
  1.358
 3. SexyLady

  SexyLady Популарен член

  Се зачлени на:
  5 септември 2010
  Пораки:
  2.792
  Допаѓања:
  3.262
  Пол:
  Женски
 4. julie77

  julie77 Форумски идол

  Се зачлени на:
  2 февруари 2010
  Пораки:
  5.566
  Допаѓања:
  20.050
 5. Miss-Independent

  Miss-Independent Популарен член

  Се зачлени на:
  10 мај 2010
  Пораки:
  2.292
  Допаѓања:
  5.649
  леле па вчера некој отвори една ваква тема пак ли??? :wasntme:
   
 6. SexyLady

  SexyLady Популарен член

  Се зачлени на:
  5 септември 2010
  Пораки:
  2.792
  Допаѓања:
  3.262
  Пол:
  Женски
  ќе ми кажете ли како можам да ја избришам темата? :) :$
   
 7. Miss-Independent

  Miss-Independent Популарен член

  Се зачлени на:
  10 мај 2010
  Пораки:
  2.292
  Допаѓања:
  5.649
  Неможеш да ја избришеш мила треба админите да ја закључат :)
   
 8. SexyLady

  SexyLady Популарен член

  Се зачлени на:
  5 септември 2010
  Пораки:
  2.792
  Допаѓања:
  3.262
  Пол:
  Женски
  ахам, океј. Фала... Извинете не ја видов сличната тема :(
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.