1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Лесни Пари (Сител Тв)

Дискусија во 'Серии и емисии' започната од ludoto19, 7 февруари 2012.

 1. ludoto19

  ludoto19 Форумски идол

  Се зачлени на:
  1 март 2010
  Пораки:
  7.228
  Допаѓања:
  41.464
  Дали го гледате квизов? Вака не е лош, ама овој Александар кој го стави за водител јас не знам |( .
  Уште малце и да ги затепа играчиве :D

  Што мислите за шоуво?
  :)
   
 2. meU

  meU Популарен член

  Се зачлени на:
  22 ноември 2010
  Пораки:
  2.633
  Допаѓања:
  3.050
  Лесни Пари-Сител Тв

  Јас не сум задоволна и од водителката што е со него, колку и е само пискав гласот, воопшто некако не ми се вклопуваат во ова шоу
   
 3. ludoto19

  ludoto19 Форумски идол

  Се зачлени на:
  1 март 2010
  Пораки:
  7.228
  Допаѓања:
  41.464
  Лесни Пари-Сител Тв

  Таа па, аматерка невидена, на секоја 2 реченица, грешки прави :rofl:
   
 4. Barbica

  Barbica Популарен член

  Се зачлени на:
  22 јуни 2010
  Пораки:
  1.309
  Допаѓања:
  489
  Лесни Пари-Сител Тв

  Селски квиз со водител што го имитира Џамбазов.
   
 5. Feminkaa

  Feminkaa Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 март 2011
  Пораки:
  312
  Допаѓања:
  62
  Лесни Пари-Сител Тв

  Не ми се допаѓа концептот на квизот, а и водителите лошо го водат
   
 6. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  21.887
  Допаѓања:
  65.904
  Пол:
  Женски
  Одвратен е. Квизот, водителот, хостесите, игрите, се скупа.
  Мислам, ја отвора картата, не ја погодува, па ја затвора и потоа пак за истата кажува. Дебилно, малку, м?
  Никогаш веќе не го гледам. Чао.
   
  На Miss-Independent му/ѝ се допаѓа ова.
 7. Miss-Independent

  Miss-Independent Популарен член

  Се зачлени на:
  10 мај 2010
  Пораки:
  2.292
  Допаѓања:
  5.649
  Леле квизов везе нема..Ја не знам кој можел да смисли квиз со толку глуп концепт.По неинтересен квиз немам сретнато,мајке ми.
  Башка тие водителките,ако можат да се наречат така,катастрофа невидена. |(
   
 8. E...V...I...L

  E...V...I...L Истакнат член

  Се зачлени на:
  31 јануари 2012
  Пораки:
  782
  Допаѓања:
  468
  Прв пат слушам.. Кога оди ова? :)
   
 9. JoxyTheFreak

  JoxyTheFreak Популарен член

  Се зачлени на:
  10 јуни 2011
  Пораки:
  833
  Допаѓања:
  5.566
  Од Александар Блажевски добивам нагон за срање...
   
  На BoaVista и Barbiie92 им се допаѓа ова.
 10. Nevermore

  Nevermore Популарен член

  Се зачлени на:
  29 јануари 2011
  Пораки:
  614
  Допаѓања:
  1.991
  Леле ајде нека престане да се лигави и да свршува таа водителката !!
   
 11. ana-banana

  ana-banana Популарен член

  Се зачлени на:
  27 јануари 2011
  Пораки:
  1.277
  Допаѓања:
  751
  Пол:
  Женски
  Го немам гледано, а планирав. Но после вашите коментари гледам не сум испуштила ништо.
   
 12. girl-miri

  girl-miri Форумски идол

  Се зачлени на:
  19 октомври 2011
  Пораки:
  7.698
  Допаѓања:
  19.879
  Пол:
  Женски
  Iскрено некако без смисла. Iм дават пари а потоа им го земат а сто е тоа?!!... Nе е нисто посебно се некако бес смисла е со се све.
   
 13. Barbica

  Barbica Популарен член

  Се зачлени на:
  22 јуни 2010
  Пораки:
  1.309
  Допаѓања:
  489
  Не те лажеме :D Квизот не е квиз, туку некоја игра за едногодишни деца.
   
 14. Elennaa

  Elennaa Популарен член

  Се зачлени на:
  22 февруари 2011
  Пораки:
  4.161
  Допаѓања:
  14.171
  Пол:
  Женски
  Тоталиталистичко катастрофалитичко.
  Добро де, снимајте две епизоди во еден ден. Ама барем пресоблечете се. :^)
  Бреј, па и новчаник гратис даваат. :clap:
  Александар, со сила сака да се прави смешен. :^)
  И да.. како заборавив...
  Најдебилно е, кога ги тера да стават повеќе пари на црно.
  А да ставиш вака, а вака? |(
   
  На BoaVista и aaaaa им се допаѓа ова.
 15. Plavusa.17

  Plavusa.17 Популарен член

  Се зачлени на:
  20 март 2011
  Пораки:
  4.133
  Допаѓања:
  6.033
  Кога фатам го гледам. Никакво прашање за знаење нема, се е среќа. И најглупиот момент доаѓа кога Александар Блажевски ќе рече на останатите 3ца со 500ки во новчаникот дека имаат за такси и буквално ги брка од сцената :o немам коментар! Може барем поучтиво да ги испраќа, не бива вака. Манекенките се катастрофа, и водителката со Александар се гледа дека е тешка аматерка.
   
 16. soco

  soco Истакнат член

  Се зачлени на:
  12 март 2011
  Пораки:
  418
  Допаѓања:
  185
 17. keti.kety

  keti.kety Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 август 2011
  Пораки:
  96
  Допаѓања:
  52
  Квизот е катастрофа без концепт, игрите поглупи не можеа да ги смислат, Блажевски тежок идиот не знае како да се однесува со натпреварувачите, нападаен ,лигав, а водителката е аматерка со ужасно пискав глас хехех и точно е тоа три емисии се во исто облечена. Јас мислам дека најмногу за 2 месеца ќе го снема квизот.
   
 18. Miss666

  Miss666 Популарен член

  Се зачлени на:
  24 јули 2011
  Пораки:
  1.276
  Допаѓања:
  3.221
  Пол:
  Женски
  Не знам дали воопшто може да се нарече квиз??? :?: :?: Не гледам некоја поента во квизов, да даваат пари на знаење ајде де, вака на среќа.. За 555 денари?? И некој да ме заиграва цела емисија? Ноу, тенкс :lol: 8)

  Вакви емисиичиња ич не ми се допаѓаат.. Дај Боже да го прекинат квизот, нит е забавен ни пари дава :^)
   
 19. Sanniii

  Sanniii Популарен член

  Се зачлени на:
  18 август 2011
  Пораки:
  1.291
  Допаѓања:
  3.113
  Пол:
  Женски
  Два - три пати го гледав и никогаш повеќе.
  Искрено квизот е глуп сам по себе, не ферски испаднува на крајот.
  Александар, како го ставија него за водител бе?
  Па кога ќе застане со рацете преклопени и кога ќе се насмее скиснато. :tmi:
  [​IMG]
  Се обидува да биде смешен, но само изиграва будала од себе.
  Водителката во целиот квиз дали два - три збора ќе каже, и тие едвај.
  А да, и што е финтава со тие двете што се шеткаат? Малку фали и да се судрат додека се разменуваат. :x
   
 20. Acerola

  Acerola Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 мај 2011
  Пораки:
  537
  Допаѓања:
  630
  Лесни пари?!?! Прво ќе се израдуваат луѓето на некои 500,1000 денари или повеќе за на крај да им ги земат и само еден да ги добие.И што е тука лесно и едноставно?
  Глупав квиз,кога гледав на реклама мислев некој подобар концепт ќе има,нешто интересно,ама :Down: .