Лесни палачинки

Дискусија во 'Канта' започната од Srce-123, 5 јуни 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Srce-123

  Srce-123 Активен член

  Се зачлени на:
  5 јуни 2013
  Пораки:
  52
  Допаѓања:
  7
  Ај ако сак некој нека ми кажи лесен начин на правење палачинки!Мјаммм... :D :rofl:
   
 2. SunnyGirl2

  SunnyGirl2 Популарен член

  Се зачлени на:
  26 ноември 2012
  Пораки:
  4.798
  Допаѓања:
  5.403
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.