1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Летен одмор во бременост

Дискусија во 'Канта' започната од Keri*Keri, 16 јули 2018.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Keri*Keri

  Keri*Keri Нов член

  Се зачлени на:
  16 јули 2018
  Пораки:
  7
  Допаѓања:
  18
  Пол:
  Женски
  Драги феминки, мамички и идни мамички, сите ве поздравувам. Нова сум на форумот како член а ве читам од многу одамна. Веќе подолго време сум во двоумење па сакав да ве прашам за совет и мислење. Од наредната седмица веќе сум 30та недела од бременоста (прва бременост, уредна), и се двоумиме за летен одмор на море (Албанија). Па би сакала ваше мислење/искуства/совети? Однапред се извинувам за долгиот пост и ако веќе постои ваква тема префрлете ме.
   
  На Nine25 му/ѝ се допаѓа ова.
 2. fana

  fana Форумски идол

  Се зачлени на:
  7 август 2012
  Пораки:
  15.568
  Допаѓања:
  106.073
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.