Летен предизвик на Ана Стојанова

Дискусија во 'Диети' започната од IAmPresident, 15 јули 2020.

  1. Mumoftwo30

    Mumoftwo30 Истакнат член

    Се зачлени на:
    12 јуни 2023
    Пораки:
    2.487
    Допаѓања:
    4.609
    Пол:
    Женски
    Ана има најприфатливи цени за план на исјрана и вежбање, а милион резултати изминативе години!
    Ова ќе ми биде 3 година со летен предизвик, и сум секогаш презадоволна од постигнатото, а воопшто не чини многу целата програма, сосема ефтино и прифатливп да си ја купи секој.
     
    На SkarletOHara и azelea им се допаѓа ова.
  2. azelea

    azelea Популарен член

    Се зачлени на:
    14 јуни 2012
    Пораки:
    3.530
    Допаѓања:
    15.505
    Се мислам да уплатам,да се наканам да вежбам, малку треба да симнам и на храна да повнимавам,а најмногу за физичка активност, затегнување.
    Ај хелп,како функционира сето ова,кога вежбате? Кога сакаш,снимени се или онлајн,не ми е јасно..
     
    На Ema.Sk му/ѝ се допаѓа ова.
  3. dea.18

    dea.18 Истакнат член

    Се зачлени на:
    7 јули 2021
    Пораки:
    568
    Допаѓања:
    1.645
    Пол:
    Женски
    Ако ти е за физичка активност, ти препорачувам да уплатиш.
    Ете и погоре пишав, кај Ана уплаќам само зашто е сè организирано и скоцкано.

    Има за секој посебен ден кога и што се вежба и храна, појадок ручек вечера ужина.
    Снимени се видеата и само треба вежбаш:)
    Пс. Можеш и од лаптоп и телефон, има и апликација Peach Army, само се најавуваш и кај сакаш моеш да вежбаш
     
    На azelea му/ѝ се допаѓа ова.
  4. azelea

    azelea Популарен член

    Се зачлени на:
    14 јуни 2012
    Пораки:
    3.530
    Допаѓања:
    15.505
    Ти благодарам :),ајде сега уплаќам (highfive)
     
    На dea.18 му/ѝ се допаѓа ова.
  5. Viki2021

    Viki2021 Истакнат член

    Се зачлени на:
    8 февруари 2022
    Пораки:
    478
    Допаѓања:
    403
    Пол:
    Женски
    Devojki tie shto ste od Skopje kade kupuvate proten i koj? Inaku toplo ja preporacuvam Ana i letnite predizvici, minatoto leto jas -8kg, soprugot -12kg, sega taze porodena so +27kg pocnuvam od denes ama nemam protein, ve molam za preporaka koj i od kade da go kupam?
     
  6. арија1245

    арија1245 Активен член

    Се зачлени на:
    11 јуни 2022
    Пораки:
    12
    Допаѓања:
    12
    Пол:
    Женски
    На инстаграм гледам нешто со некој камп за слабеење. Може некој поконкретно да ми објасни што камп е тој и како оди пријавувањето? Ќе има ли 2 дел? Јас сум уплатила повеќе програми од Ана чисто ради да ги имам како пример, но нешто многу не ми се допаѓаат. Ама некако овај дел со кампот само од слики ми привлече внимание, мислам дека би било интересно за учество.
     
  7. dea.18

    dea.18 Истакнат член

    Се зачлени на:
    7 јули 2021
    Пораки:
    568
    Допаѓања:
    1.645
    Пол:
    Женски
    Па рече ќе објасни кој и зошо бил поканет на кампот, ама до сеа не даде објаснување...
    Глеам истите се вртат кај и да одат
    А може се и тие од Fit Bride само
     
    На TheSecret и арија1245 им се допаѓа ова.
  8. Lilit

    Lilit Форумски идол

    Се зачлени на:
    25 ноември 2009
    Пораки:
    11.947
    Допаѓања:
    153.572
    Ја гледаш Бубало со кампот, топ локација, спонтано снимаат, вежбаат ко што треба, без фама... и ја имаш Ана сп свирче како ги буди, вежбаат смешки на пристаниште, ти пикаат камера во фацата... ВИП дудлачките на Ана имале привилегија де...
     
    На Zfer, Dea85 и TheSecret им се допаѓа ова.
  9. AngelOfArh

    AngelOfArh Форумски идол

    Се зачлени на:
    26 септември 2011
    Пораки:
    18.345
    Допаѓања:
    98.115
    Пол:
    Женски
    Не е точно, можеше кој сака да се пријави, само имаше ограничено бројка. Е не знам дали е задолжително да си на програма. Тоа каков е кампот не коментирам, а за ова другово што не е точно не е во ред да се коментира нешто што не е така.
     
  10. TheSecret

    TheSecret Популарен член

    Се зачлени на:
    21 јануари 2011
    Пораки:
    4.482
    Допаѓања:
    8.284
    Пол:
    Женски
    Ete si objavi deka si gi pokanila "najbliskite". Fer da bilo vika haha molim ti se :rofl: Sea neka kaze po koi kriteriumi i od koja devojka kakva korist ima da bide stvarno fer :rofl:
     
    На dea.18 му/ѝ се допаѓа ова.
  11. dea.18

    dea.18 Истакнат член

    Се зачлени на:
    7 јули 2021
    Пораки:
    568
    Допаѓања:
    1.645
    Пол:
    Женски
    Па добро бре, па и јас сум дел од програма, па ете не знаев дека има некаков камп.
     
    На TheSecret му/ѝ се допаѓа ова.
  12. Dentina

    Dentina Форумски идол

    Се зачлени на:
    3 февруари 2011
    Пораки:
    3.812
    Допаѓања:
    39.360
    Викам јас женава "маЏИја" прави:devil:
    Мене ми стигаат чат пат мејлови, направив ансабскрајб одамна, како побогу пак успева еднаш на два три месеци да пројде (lalala)
     
  13. AngelOfArh

    AngelOfArh Форумски идол

    Се зачлени на:
    26 септември 2011
    Пораки:
    18.345
    Допаѓања:
    98.115
    Пол:
    Женски
    Провери си меил, а пушташе и на сториња. Освен ако ме смета за ептен блиска, али познавам таму и девојка што прв пат сега се приклучи на програма па отиде.
     
  14. TheSecret

    TheSecret Популарен член

    Се зачлени на:
    21 јануари 2011
    Пораки:
    4.482
    Допаѓања:
    8.284
    Пол:
    Женски
    Pisala objava na insta deka ne bilo objaveno na stori, tuku samo tie devojki pokaneti...
     
  15. AngelOfArh

    AngelOfArh Форумски идол

    Се зачлени на:
    26 септември 2011
    Пораки:
    18.345
    Допаѓања:
    98.115
    Пол:
    Женски
    Може да сум помешала со меил, оти на меил добив тоа сигурно. Не следам толку многу зошто немам време, ама овој летен и е одличен искрено.
     
  16. Merten

    Merten Истакнат член

    Се зачлени на:
    31 мај 2020
    Пораки:
    527
    Допаѓања:
    852
    Пол:
    Женски
    А на кое место се?
     
  17. Iva:)

    Iva:) Истакнат член

    Се зачлени на:
    9 април 2016
    Пораки:
    104
    Допаѓања:
    233
    Пол:
    Женски
    Уплатив програми кај Ана пред 2 години, летниот и денс џелинџот чисто да видам во што е штосот (нормално ја пратев некое време на соц.мрежи) зошто има добар маркетинг па се прелажав. Во кратки црти да резимирам. Ана ниту е тренер, ниту нутриционист. Во тие фамозни фб групи не се ни замара да се вклучува во дискусии и не е активна, значи не помага а верувам дека не е само тоа затоа што е мрзлива туку и нема познавања но едноставно е паметна и сватила како треба да се работи, за тоа секоја чест. Едни исти членки кои се умислени дека се главни цело време делат совети. Освен периодот кога ги отвара програмите понатаму не ни поставува сториња ниту комуницира а колку што знам од Фб и Инстаграм не ни готви туку ги превзема рецептите од нет и прави мени со калориски дефицит. Бидејќи и самата Ана тренира кај сертифицирани тренери ве советувам пред да го препуштите здравјето некому убаво да размислите, не е битно само да сте фенси дел од некаква си армија, има еден куп дипломирани и сертифицирани тренери на инстаграм кои нормално правилно ги изведуваат вежбите (за разлика од Ана која погрешно ги изведуваше во тоа време) и знаат како да комбинираат оброци и работат индивидуално зошто секој организам е посебен не може едно мени на секој да му се даде.
     
    На GoldLeo, Dea85, raww и 2 други им се допаѓа ова.
  18. Autumn Love

    Autumn Love Истакнат член

    Се зачлени на:
    3 декември 2020
    Пораки:
    1.565
    Допаѓања:
    4.692
    Која програма ја уплати (за истово ми треба)?
     
  19. azelea

    azelea Популарен член

    Се зачлени на:
    14 јуни 2012
    Пораки:
    3.530
    Допаѓања:
    15.505
    Летен предизик 1
     
    На Autumn Love му/ѝ се допаѓа ова.
  20. lejlla

    lejlla Популарен член

    Се зачлени на:
    27 октомври 2013
    Пораки:
    981
    Допаѓања:
    2.371
    Менито на Ана воопшто не ми се свиѓа, а и тие вежби си ги имате на интернет и многу подобри, фрлени пари според мене…