1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Летна академија

Дискусија во 'Слободно време' започната од pamelche, 29 август 2012.

 1. pamelche

  pamelche Форумски идол

  Се зачлени на:
  15 јуни 2011
  Пораки:
  5.280
  Допаѓања:
  16.686
  Не видов ваква тема, па решив да отворам.
  Еве јас незнам за што станува збор, што и како се прави на таа академија. Гледам пишуваат по статуси „Летна академија - Дојран“, „Летна академија - Охрид“. Мислам дека во Лондон идеа оваа година деца од овде. Па ме заинтересира што е и како е.